پایگاه سلامت حضرت معصومه شهر احمدآباد به بهره‌برداری رسید

شناسه : 135502674

پایگاه سلامت حضرت معصومه شهر احمدآباد به بهره‌برداری رسیدصبح امروز در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان، پایگاه سلامت حضرت معصومه (س) شهر احمدآباد اردکان از طریق ویدئوکنفرانس توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
 
این پایگاه در زمینی به مساحت ۵۰۰ و زیربنای ۳۴۰ مترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۳.۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی آماده ارائه خدمات به شهروندان شده و زمین آن از محل خیری تأمین شده است.
 
در این پایگاه، خدماتی همچون مشاوره سلامت روان، تغذیه، ماما، پزشک، واکسیناسیون، مراقبت‌های دوره بارداری و... ارائه خواهد شد.
 
افتتاح بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی، مرکز دیالیز «ثمین طب سروش یزد»، بخش جدید آنژیوگرافی بیمارستان افشار، افتتاح نخستین بخش بستری طب سنتی ایرانی کشور و سلامتکده طب سنتی ایرانی از جمله برنامه‌های سفر قاضی‌زاده هاشمی به یزد بود.
 
قاضی‌زاده هاشمی همچنین در این سفر چندین پروژه بهداشتی شامل خانه بهداشت، پایگاه سلامت، مرکز جامع سلامت و محل زیست پزشک در یزد و شهرستان‌های استان و همچنین هشت پد اورژانس هوایی در مرکز استان و شش شهرستان بافق، بهاباد، خاتم، اردکان، مروست و تفت (نیر) را به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح کرد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.