امام جمعه موقت تهران در اردکان

     به گزارش خبرگزاری فارس از اردکان، آیت‌الله کاظم صدیقی در مسجد روح‌الله اردکان با اشاره به ولایت‌مداری مردم این شهرستان اظهار داشت: این شهرستان به دلیل برخی شایعات و بزرگ نمایی‌ها همواره با شائبه‌هایی همراه بوده اما عملا از متعهدترین و ولایی‌ترین مردم برخوردار است.

     امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: وجود علمایی نظیر آیت‌الله فاضل اردکانی و آیت‌الله بهجتی در این شهر که خدمات بزرگی به اسلام و انقلاب داشته‌اند، نشان‌دهنده عمق دین‌باوری و عظمت روحی و شخصیتی مردم این دیار است.

     صدیقی با اشاره به ویژگی‌های حضرت امام خمینی (ره) بیان داشت: امام خمینی (ره) عارفی مجتهد و فیلسوفی دانشمند بود و امروز نیز مفتخریم که سکان کشتی انقلاب به دست رهبری آزاده، هوشیار، مدبر و فرزانه است.

     امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب از هر گونه نقطه ضعف و شائبه‌ای مبراست والا دشمن که همواره به دنبال فتنه‌انگیزی و اتهام پراکنی علیه ایشان بوده است، یک نقطه ضعف از این عالم عامل را رو می‌کرد.

     صدیقی با بیان اینکه همه فتنه‌ها به خاطر قدرت‌طلبی است، خاطرنشان کرد: همه سیاسیون و افراد مسئول باید شخصیت امام خمینی (ره) را سرمشق خود قرار دهند زیرا قدرت برای ایشان از پر مگس هم بی‌ارزش‌تر بود.

     وی جنگ در اسلام را جنگ برای نابودی غده‌های سرطانی عنوان کرد و یادآور شد: اسلام برای انتقام‌گیری دستور جهاد نمی‌دهد بلکه جهاد در دین مبین اسلام به دلیل نابودی و خشکیده شدن ریشه فتنه و نفاق ارزشمند است.

     وی با بیان اینکه گناه کسی که مردم را برای قرار گرفتن در برابر نظام تحریک می‌کند از قاتل هم بیشتر است، تاکید کرد: مردم باید هوشیار باشند تا به بهانه‌های کوچک و واهی فتنه‌ای رخ ندهد و اگر چنین شد بصیرت و ولایتمداری رمز پیروزی است.

     صدیقی با انتقاد از طرح برخی افراد مبنی بر قرار گرفتن قانون اساسی به عنوان مبنای امور در کشور گفت: این ولایت‌فقیه است که به قانون اساسی اعتبار و ارزش می‌دهد و پای آن را امضا می‌کند.

     امام جمعه موقت تهران ادامه داد: ولایت فوق همه امور است و بدین جهت است که حضرت امام (ره) می‌فرمایند: پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکتتان آسیبی نرسد.

     وی ولایت‌فقیه را رمز وحدت در جامعه اسلامی دانست و اظهار داشت: با توکل به خدا و عنایت امام زمان (عج) یک فتنه بزرگ را پشت سر گذاشتیم و دست غیب و هوشیاری مردم باعث خاموش شدن این فتنه شد.

     صدیقی با بیان اینکه استکبار جهانی در حال برنامه‌ریزی و طرح نقشه برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی است، گفت: حضور مردم در حماسه 9 دی نشان داد که ملت ایران پشتیبان و معتقد به نظام و ولایت فقیه است و این افتخار بزرگ برای همیشه در تاریخ این مملکت به ثبت رسید.

     امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه آیت‌الله خاتمی (ره) مخالف غرب‌گرایی و غرب‌زدگی بود، عنوان کرد: این عالم روشنفکر و نستوه همواره حامی ولایت فقیهی بود که امام (ره) می‌گفت ادامه حرکت انبیا است.

     وی به خصوصیات اخلاقی آیت‌الله بهجتی متخلص به شفق نیز اشاره کرد و گفت: این شاعر بزرگ انقلاب بسیار متواضع، خاکی، مودب و غنی بود و بنده نیز مدتی در مدرسه علمیه قم از محضر ایشان کسب فیض می‌کردم.