واژگونی اتوبوس مسافربری 9کشته و 19زخمی بر جای گذاشت

واژگونی اتوبوس مسافربری 9کشته و 19زخمی بر جای گذاشت


حادثه دلخراش در محور خرانق به طبس

     واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از مشهد به مقصد یاسوج در حرکت بود در محور خرانق طبس 9کشته و 19نفر زخمی بر جای گذاشت .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،ساعت4صبح امروز یکدستگاه اتوبوس مسافربری که گویا از مشهد به مقصد یاسوج در حرکت بوده است در محور خرانق طبس به فاصله 5/2کیلیومتری روستای خرانق اردکان بدلیل بی احتیاطی راننده وخواب آلودگی از مسیر منحرف شده و پس از واژگونی منجر به کشته شدن 9نفر از مسافرین و مصدومیت 19نفر دیگر شده است .

     به گفته بخشدار خرانق به رغم تلاشهای صورت گرفته برای نجات جان قربانیان حادثه توسط اکیپهای مختلف امداد و نجات جاده ای که به محل اعزام شده بودند متاسفانه 9نفر از مسافرین در دم جانباخته و بقیه از طریق 20دستگاه آمبولانسی که از شهرهای اردکان ،میبد ،اشکذر و مرکز استان در محل حاضر شدند به بیمارستان یزد منتقل شده اند که تنها حال یکی از انها وخیم و وضعیت بقیه رضایتبخش عنوان شده است .

     "خواجه سروی "ضمن ابراز تاسف از این حادثه دلخراش  از عنایت ویژه مسئولین استان و شهرستان خصوصا اداره کل راه و ترابری ،اورژانس و پلیس راه تشکر کرد واز کلیه رانندگانی که در این مسیر تردد می کنندخواست تا با دقت بیشتر و رعایت نکات ایمنی از به خطر افتادن جان خود و سایر مسافرین جلوگیری نمایند .