هفتمین نشست کتابخوان شهرستان اردکان برگزار شد

هفتمین نشست کتابخوان شهرستان اردکان برگزار شدهفتمین نشست کتابخوان شهرستان اردکان صبح امروز با حضور فرماندار اردکان، مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی از مسئولان در کتابخانه آیت‌الله حائری اردکان برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، در این نشست که ویژه مدیران و مسئولان برگزار شد؛ فرماندار اردکان کتابخوانی و تبدیل آن به فرهنگ را در مدیران امری ضروری دانست و گفت: آموزش به جامعه در حوزه کتابخوانی باید از مدیران و مسئولان آغاز شود.
 
هادی مقیمی برگزاری این نشست‌ها را در کمک به ارتقای فرهنگ مطالعه بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: سرانه پایین مطالعه و کتابخوانی در کشور ما نگران‌کننده است و باید با گسترش چنین برنامه‌هایی، انگیزه را برای کتابخوانی در همه اقشار جامعه بالا ببریم.
 
در ادامه این نشست چندتن از مسئولان به معرفی کتاب موردنظر خود پرداختند. کتاب های «کندی چهارم» توسط فرماندار، «نکاتی ظریف در باب شاد زیستن» توسط ناصر پایه‌دار بخشدار عقدا، «سلام بر ابراهیم» توسط رضوان فرجاد رئیس شورای شهرستان، «مشکلات را شکلات کنید» توسط محمدجواد شاکر رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اردکان، «۱۹۸۴» توسط امیرولی عضدزاده رئیس بهزیستی و «اثر مرکب» توسط حسین پایدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اردکان معرفی شدند.
 
در پایان این نشست از خانم‌ها «محترم جره‌ای» به سبب کسب موفقیت و راه‌یابی به مرحله کشوری جشنواره قصه‌گویی و «حمیده غفوری» به پاس انتخاب به عنوان کتابدار برتر استان تقدیر شد.