نیروهای بسیجی بخش مهمی از بار تأمین امنیت شهرستان را به دوش می‌کشند

شناسه : 146155648

نیروهای بسیجی بخش مهمی از بار تأمین امنیت شهرستان را به دوش می‌کشندفرماندار اردکان در نشستی با اعضای گردان امام‌حسین (ع) اردکان گفت: هر شهروندی که دل در گرو نظام و انقلاب اسلامی دارد؛ بسیجی است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی اظهار داشت: آرامش و امنیت کشور مرهون تلاش‌ها و فداکاری‌های بسیجیان، رزمندگان و نیروهای نظامی و انتظامی کشور است و نباید مفهوم بسیج را منحصر به گروه یا دسته خاصی کرد.
 
وی در تشریح این موضوع بیان داشت: وقتی امام (‌ره) از «تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی» سخن گفتند؛ درواقع منظور و هدف، جلب و مشارکت‌دهی آحاد مردم در این حوزه و ساماندهی آنان در شاخه‌های مختلف اقتصادی، علمی، خدمت‌رسانی به محرومان و... بود.
 
نماینده عالی دولت با بیان این‌که «استفاده ابزاری از عناوین مقدسی مانند بسیج، حرکتی مذموم است»؛ ادامه داد: حرمت نمادهای بسیج و جان‌فشانی‌های رزمندگان و شهدا باید در جامعه حفظ شود.
 
مقیمی، بسیج را متعلق به همه مردم دانست و گفت: «ماندگاری نظام در گرو مردم و همراهی آنان و توجه به جناح‌بندی‌های سیاسی آفت کار در حوزه‌های مقدسی مانند بسیج است.»
 
رئیس شورای تأمین شهرستان، گردان امام‌حسین (ع) اردکان را از گردان‌های خوش‌نام و فعال برشمرد و افزود: نیروهای بسیجی مخلص، بخش مهمی از بار تأمین امنیت شهرستان را به دوش می‌کشند.
 
در ادامه این نشست، محمدحسین کمالی فرمانده گردان امام‌حسین (ع) به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده پرداخت و در پایان، با اهدای لوح و هدایایی از تلاش‌های اعضای این گردان قدردانی شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.