نواخته‌شدن زنگ سلامت در مدارس درواقع زنگ آماده‌باش در برابر مسائل حوزه بهداشت و سلامت است

شناسه : 146055421

نواخته‌شدن زنگ سلامت در مدارس درواقع زنگ آماده‌باش در برابر مسائل حوزه بهداشت و سلامت استزنگ سلامت مدارس اردکان در مراسمی با حضور فرماندار اردکان به صدا درآمد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی در این مراسم با تأکید بر لزوم افزایش سواد سلامت در جامعه، آموزش‌وپرورش را بهترین پایگاه برای این هدف عنوان و اظهار کرد: نواخته‌شدن زنگ سلامت در مدارس به‌عنوان زنگ آماده‌باش در برابر مسائل حوزه بهداشت و سلامت است.

 

فرماندار اردکان با بیان این‌که مدرسه مهم‌ترین مکان برای یادگیری مهارت‌های زندگی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی است، اظهار کرد: امروزه تغییر و تحول یکی از مهم‌ترین چالش‌های آموزش‌وپرورش محسوب می‌شود.

 

رئیس شورای سلامت شهرستان اردکان با اظهار تأسف از افزایش فاصله ارتباطی نوجوانان و جوانان با خانواده در سال‌های اخیر گفت: باید با برگزاری برنامه‌ها و کلاس‌های آموزشی برای والدین و دانش‌آموزان به این موضوع رسیدگی کنیم.

 

وی تصریح کرد: مسئله شادابی و نشاط که از مؤلفه‌های مهم بخش «پرورش» است؛ باید با آشناسازی دانش‌آموزان با سبک زندگی اسلامی - ایرانی موردتوجه بیش‌تر قرار گیرد.

 

مقیمی به برگزاری المپیادهای ورزشی درون‌مدرسه‌ای نیز اشاره کرد و گفت: این برنامه‌ها گامی مؤثر برای توسعه ورزش همگانی و نشاط اجتماعی است.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.