نهم دیماه آیینه ای است که تصویر وفاق و همدلی مردم ایران را در دنیا منعکس نمود

نهم دیماه آیینه ای است که تصویر وفاق و همدلی مردم ایران را در دنیا منعکس نمود


امام جمعه اردکان :

     امام جمعه اردکان در جلسه هماهنگی وپشتیبانی از حرکات مردمی روز نهم دیماه گفت :نهم دیماه آیینه ایست که تصویر وفاق و همدلی مردم ایران را در دنیا منعکس کرد .

     به گزارش دوشنبه روابط عمومی فرمانداری اردکان ،"حجت الاسلام حسینی "در جلسه ای که بمنظور هماهنگی و پشتیبانی از برنامه های مردمی نهم دیماه در فرمانداری تشکیل شد طی سخنانی درخصوص اهمیت بزرگداشت سالروز بصیرت ملی افزود :در زمانی که همه دشمنان ما در دنیا چشم انتظار پیروزی فتنه گران بودند و بخاطر رفتار غلط عده ای ،بعد از انتخابات 88برای شکست نظام برنامه ریزی کرده بودند ؛مردم در یک حضور عظیم ملیونی بار دیگر ارادت خود را به نظام و ولایت نمایش داده و با خلق حماسه بزرگ نهم دیماه دشمنان را منکوب و سرگردان کردند .

     امام جمعه اردکان با بیان بخشی از تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص این روز ،نهم دیماه را یک مناسبت تاریخی در تقویم ملی ایران دانست و گفت : مردم ما همه ساله به پاس عنایت الهی که در قالب بصیرت و تشخیص حق از باطل به آنان عطا شد سالروز این حماسه را بزرگ می دارند .

     فرماندار اردکان نیز در این جلسه با اشاره به عنوان مشخص شده برای این روز به نام سالروز بصیرت گفت :برنامه هایی که در این روز انجام می شود باید با هدف افزایش بصیرت و آگاهی بخشی به مردم باشد .

     احمد کمالی افزود :در این روز باید وقایع پس از انتخابات 88بصورت مفصل موشکافی و تحلیل شود تا همگان از نقشه های شوم دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی آگاهی پیدا کنند .

     وی همچنین به جایگاه ویژه دانشگاه ها در این خصوص اشاره کرد و بیان داشت :کرسیهای آزاد اندیشی در دانشگاه ها باید به این موضوعات اختصاص یابد تا به تمام سئوالات و ابهامات دانشجویان در این زمینه پاسخ داده شود .
کمالی همچنین گفت :12دیماه نیز بمناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری برنامه هایی از سوی مردم در سطح شهرستان اجرا خواهد شد .

     گفتنی است بمناسبت نهم دیماه تجمع بزرگ مردمی روز جمعه بعداز نماز دشمن شکن جمعه در محل مصلای امام خمینی (ره)برگزار خواهد شد و مراسمی هم روز شنبه در محل سالن اجتماعات دانشکده فنی با حضور دانشجویان و فرهنگیان برپا خواهد شد .

     برپایی نمایشگاه بصیرت در محل نگارخانه شفق نیز از دیگر برنامه های روز میثاق امت با ولایت خواهد بود .