نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره اردکان گشایش یافت

شناسه : 153311226

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره اردکان گشایش یافتسرپرست فرمانداری اردکان گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ایام پایانی سال در اردکان، افتتاح و یک هفته دایر است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان علیرضا جدیدی اردکانی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: با هدف تنظیم بازار و دسترسی مردم به کالاهای پرمصرف عید نوروز و بر اساس برنامه‌ریزی‌های لازم، نمایشگاه بهاره کالاهای پرمصرف با قیمت تعادلی در ۱۰۰ غرفه در سالن شهید چمران این شهر برپا شد.

 

علیرضا جدیدی، هدف از برپایی این نمایشگاه را تنظیم بازار و در دسترس بودن کالاهای اساسی و تأثیرگذار در سبد خانوار در ایام عید عنوان کرد و افزود: کالاهای اساسی ازجمله اقلام پروتئینی، تنقلات، پوشاک، مواد غذایی و سایر نیازمندی‌های خانوارها با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی نسبت به سطح بازار در این مراکز عرضه می‌شود.

 

سرپرست فرمانداری اردکان یادآور شد: دستگاه‌های مختلف نظارتی و کیفی نیز قبل از برگزاری نمایشگاه بر نحوه قیمت‌گذاری و کیفیت کالاهای قابل‌عرضه نظارت می‌کنند.

 

وی گفت: مکان برگزاری نمایشگاه بهاره در سالن شهید چمران در خیابان امام خمینی (ره) در یک نوبت از ساعت چهار تا ۱۰ شب آماده خدمات به مردم اردکان است.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.