نمایشگاه توزیع هدایای مقام معظم رهبری در خرانق گشایش یافت

نمایشگاه توزیع هدایای مقام معظم رهبری در خرانق گشایش یافت


با حضور نمایندگان بنیاد علوی

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،نمایشگاه توزیع هدایای مقام معظم رهبری در خرانق گشایش یافت .

     بخشدار خرانق در نخستین روز از افتتاح این نمایشگاه با تقدیر و سپاس از عنایت مقام معظم رهبری به مردم محروم خرانق گفت :نمایندگان بنیاد علوی حدود 2ماه پیش با حضور در بخش و روستهای اطراف نسبت و به ثبت نام و دریافت مشخصات اهالی بخش اقدام نموده اند و از امروز بمدت 3روز با بازگشایی این نمایشگاه در محل کاروانسرای سنتی خرانق این هدایا در اختیار مردم قرار خواهد گرفت .

     "محمود خواجه سروی "افزود :طرح توزیع هدایای مقام معظم رهبری بصورت دوره ای در تمامی روستاهای محروم کشور به اجرا در می اید و در ادامه فعالیت اعضای بنیاد علوی امسال این عنایت شامل حال شهرستان اردکان و بخش خرانق و عقدا گردیده است که در قالب کمکهایی نظیر کفش ،پیراهن و شلوار و مانتو و چادر به تمامی اهالی روستا اعطا می شود .

     "ابراهیمی "نماینده بنیاد علوی نیز از قدمت 20ساله این طرح در روستاها و بخشهای محروم کشور خبر داد و گفت :کمکهای این طرح در اختیار دانش آموزان قرارمی گیرد که استثنائا بدلیل اینکه جمعیت دانش آموزان در روستاهای بخش خرانق و عقدا پایین است در این دوبخش هدایای در اختیار همه ساکنین روستاها قرار می گیرد .

     وی افزود با اجرای این طرح تعداد 3300نفر در بخش خرانق و 8710نفر در بخش عقدا که قبلا ثبت نام شده و مشخصاتشان اخذ گردیده است از هدایای رهبری بهره می گیرند .

     نماینده بنیاد علوی در خصوصا نوع و کیفیت کالاهایی که به روستاییان اهدا می شود گفت :برای مردها کفش ، پیراهن و شلوار و برای زنان کفش ، چادر و مانتو درنظر گرفته شده است که تمامی این کالاها با کیفیت عالی و دارای کارت ضمانتنامه می باشد .

     گفتنی است توزیع این هدایا در بخش عقدا نیز از روز شنبه آغاز خواهد شد .