نقش اول زنان در جامعه، تربیت خانواده است

شناسه : 141890296

نقش اول زنان در جامعه، تربیت خانواده استکارگاه آموزشی مهارت برقراری ارتباط مؤثر با محیط و دیگران با حضور کارمندان شهرستان‌های میبد و اردکان در محل فرمانداری اردکان برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، ھادی مقیمی با بیان اینکه برقراری ارتباط مؤثر یکی از مهمترین مهارت‌های زندگی و اساس یک زندگی اجتماعی سالم و موفق است؛ افزود: برای دستیابی به مهارت ارتباط اثربخش باید در دانش، نگرش و برخی عملکردهای خود تغییراتی ایجاد کرد.

 

فرماندار اردکان اظهار داشت: این دوره‌های آموزشی راهکارهایی به ما می‌آموزد که با دانستن آن‌ها می‌توانیم به برقراری ارتباطات تاثیرگذار در رابطه‌مان کمک کنیم.

 

وی با بیان اینکه اکثر شکست‌ها و ناکامی‌هایی که در زندگی روزمره با آن روبرو هستیم؛ ناشی از عدم آگاهی از شیوه‌های درست برقراری ارتباط با اطرافیان است یادآور شد: کسب مهارت‌های ارتباطی یکی از مهمترین و کارآمدترین آموزش‌ها در جهت پیشرفت است.

 

فرماندار اردکان درادامه ضمن تبریک هفته سلامت بانوان گفت: مطالبه به‌جای زنان، حقوق برابر با مردان براساس توانایی و شایستگی است.

 

مقیمی یادآور شد: حضور و نقش‌آفرینی مؤثر و سالم زنان در به‌وجودآوردن جامعه‌ای مترقی تأثیرگذار است و این امر با برگزاری دوره‌های آموزشی و فعالیت‌های مختف بانوان امکان‌پذیر خواهد بود.

 

وی افزود: نقش اول زنان دراجتماع، تربیت خانواده است و اگر ما زنانی در جامعه داشته باشیم که از سلامت روحی و جسمی برخوردار باشند، این افراد بهتر می‌توانند در تربیت فرزندان و خانواده خود ایفای مسئولیت کنند.

 

گفتنی است این کارگاه آموزشی با حضور محمدرضا انتظاری مدرس و کارشناس شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.