نشست کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی با بهروز شهابی‌زاد فرماندار شهرستان اردکان

شناسه : 159676099

نشست کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی با بهروز شهابی‌زاد فرماندار شهرستان اردکاننشست رئیس و تعدادی از کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان با فرماندار به‌مناسبت هفتۀ کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
 
بهروز شهابی‌زاد در این نشست، گرایش مردم به کتابخوانی را تابعی از میزان فعالیت و ابتکارات دستگاه‌های متولی ترویج فرهنگ کتابخوانی، شرایط اقتصادی مردم و سایر عوامل دانست و افزود: در موضوعات مختلف، نظرات افراد مطلع و کتابخوان نسبت به سایرین به حل مشکلات کمک بیش‌تری کرده است.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که در هر مسئله، باید دانش و مطالعه کافی وجود داشته باشد؛ برخی اظهارنظرها و اقدامات ازسوی افراد ناآگاه را موجب ایجاد نگرانی در مردم دانست.
 
رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان اظهار داشت: تاکنون در طرح‌های عمرانی پیوست فرهنگی دیده نمی‌شده و درصدد هستیم تا در اجرای پروژه‌های آتی در شهرستان، سرانه فضای فرهنگی و کتابخانه‌ها لحاظ شود.
 
وی در پایان درخصوص تأمین اعتبار تهیه کتاب‌های ضروری برای کتابخانه‌های شهرستان قول مساعد داد.
 
در ابتدای این نشست، حسین پایدار به ارائۀ گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان پرداخت و درخصوص مشکلات و کمبودهای حوزه کتاب و کتابخوانی توضیحاتی ارائه کرد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.