نشست كارمندان اداره پست شهرستان اردكان با فرماندار به مناسبت روز جهانی پست

نشست كارمندان اداره پست شهرستان اردكان با فرماندار به مناسبت روز جهانی پستبه مناسبت 17 مهر (9 اكتبر) و روز جهاني پست، تعدادي از كارمندان اين اداره با فرماندار اردكان ديدار كردند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اردكان حسين اسماعيلي در اين ديدار ضمن تبريك اين روز، از زحمات كارمندان اداره پست اين شهرستان تقدير نمود.

فرماندار اردكان به روند تحول ارتباطات در دنياي امروز اشاره كرد و گفت: خوشبختانه پس از پيروزي انقلاب اسلامي، تغييرات اساسي و تحولات بنيادي در پست كشور رخ داده و امروزه، ده‌ها خدمت متنوع در اين ادارات ارائه مي‌گردد.

اسماعيلي با بيان اين كه 13دفتر ICT فعال در شهرستان وجود دارد؛ افزود: بسياري از دستگاه‌هاي شهرستان مي‌توانند با همكاري اين دفاتر، امور اجرائي خود را با سرعت، دقت و امنيت بالا به انجام برسانند. فرماندار اردكان اضافه کرد: اين دفاتر با داشتن اطلاعات جامع، توان پاسخ‌گويي به نيازهاي ادارات اين شهرستان را دارا مي‌باشند.

عالي‌ترين مقام اجرايي شهرستان، ‌كسب رضايت و اعتماد مردم را دو هدف مهم و ضروري براي اداره پست شهرستان عنوان و اظهار اميدواري كرد كارمندان این اداره همچون گذشته، امانتداري و صداقت را سرلوحه كار خود قرار دهند.

فرماندار اردكان در پايان از رئيس اداره پست اين شهرستان خواست پيگيري‌هاي لازم را براي چاپ تمبر يادبود چهره‌هاي برتر و نيز نمادهاي گردش‌گری این شهرستان انجام دهد.

در ابتداي اين ديدار، ابومحمدي رئيس اداره پست شهرستان اردكان به ارائه گزارشی از عملكرد اين اداره در سال گذشته پرداخت.