نشاط در جامعه با تأمین سلامت روح و جسم و تقویت امید در مردم ایجاد می‌شود

نشاط در جامعه با تأمین سلامت روح و جسم و تقویت امید در مردم ایجاد می‌شودفرماندار اردکان در جلسه هماهنگی برگزاری طرح درخت آرزوها با تقدیر از این اقدام خداپسندانه گفت: کمک به خانواده‌های نیازمند به‌ویژه کودکان در شب عید، به نشاط در جامعه کمک خواهد کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی افزود: برگزاری چنین طرح‌هایی در وضعیت نامساعد مالی دستگاه‌های حمایتی ارزشمند است؛ اما آن‌چه ارزش این کار را دوچندان می‌کند؛ الگوسازی در بین مردم و تقویت روحیه نوع‌دوستی و کمک به هم‌نوعان است.
 
وی خاطرنشان کرد: ارزش معنوی چنین اقداماتی می‌تواند هم‌ردیف با اموری نظیر مدرسه‌سازی، ساخت مسجد و حسینیه و... باشد.
 
فرماندار اردکان با ابراز خرسندی از این‌که دو مؤسسه غیردولتی به‌صورت خودجوش برگزاری این برنامه‌ها را در دستور کار خود قرارداده‌اند بیان داشت: آن‌چه ما به دنبال آن هستیم؛ ایجاد یک جامعه بانشاط است و نشاط در جامعه با تأمین سلامت روح و جسم و تقویت امید در مردم ایجاد می‌شود.
 
وی در پایان با تأکید بر لزوم مساعدت و همکاری همه دستگاه‌ها در برگزاری باشکوه این برنامه اظهار امیدواری کرد مردم با استقبال از طرح درخت آرزوها، به ترویج فرهنگ کار نیک و عام‌المنفعه کمک کنند.
 
گفتنی است این طرح برای سومین سال متوالی با حمایت دو مؤسسه خیریه باران و امام زمان (عج)، هفدهم اسفندماه سال‌جاری و هم‌زمان با شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در اردکان برگزار می‌شود.