نخستین نشست ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی در اردکان +عکس

نخستین نشست ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی در اردکان +عکس


باحضور امام جمعه و فرماندار برگزار شد
فرماندار اردکان در این نشست که با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین ادارات فرهنگی شهرستان برگزار شد به تقارن ایام ارتحال حضرت امام خمینی و میلاد با سعادت حضرت زهرای مرضیه اشاره نمود و گفت :باید بگونه ای برنامه ریزی گردد که در این ایام شاهد ارتقا معنویت اجتماعی باشیم .
کمالی با بیان این مطلب که امام خمینی با تاسی از سیره حضرت زهرا و اهل بیت علیهم السلام حکومت اسلامی را بنیان نهادند خاطر نشان کرد :بزرگداشت نام و یاد امام خمینی یک مناسبت ملی صرف نیست بلکه برای جهان اسلام و تشیع بسیار مهم و ارزشمند می باشد .
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نیز در این نشست با اشاره به محورهای اصلی تبین شده از سوی امام خمینی تاکید کرد :ولایت فقیه ،همراهی دین با سیاست ووحدت کلمه مهمترین معارفی بود که از سوی امام خمینی تبین شد و وظیفه ماست که در احیا و بزرگداشت این معارف تلاش نماییم .
حجت الاسلام حاجی اسماعیلی با ارائه گزارشی از روند برنامه های ارائه شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تشکیل کمیته های تخصصی برای اجرایی نمودن این برنامه ها را خواستار شد .
گفتنی است همه ساله در ایام نیمه خرداد ماه بمناسبت ارتحال حضرت امام خمینی (ره)مراسم بزرگداشتی از سوی مردم در پایگاه انقلاب شهرستان اردکان مسجد کشکنو برگزار می شود که امسال این مراسم از 12 لغایت 14 اردیبهشت ماه بمدت سه شب در همین مکان منعقد خواهد بود .
هماهنگی در خصوص اعزام زایر به مرقد حضرت امام ،نما سازی و تزیینات شایسته شهری بمناسبت این ایام ،برگزاری مسابقه اینترنتی وبرپایی شب شعر و خاطره از برنامه هایی بود که در نخستین جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی به تصویب رسید .