نخستین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان برگزار شد

نخستین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان برگزار شد


با حضور مسئولین کارگروه های 7گانه

     فرماندار اردکان گفت :برگزار کنندگان انتخابات حافظ و امانتدار رای مردم هستند .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز با حضور مسئولین کارگروه های 7گانه نخستین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان برگزار شد .

     در این جلسه که با هدف تبیین و تشریح مسئولیتهای کمیته تبلیغات انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری اردکان برگزار شد ،فرماندار این شهرستان با تاکید مجدد بر بسیج کلیه امکانات و نیروها برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت :با شرایط ایجاد شده در دنیا و وقوع بیداری اسلامی نگاه ویژه ای روی انتخابات جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و با توجه به اینکه قبل از هر دوره انتخابات و در آستانه این برنامه سرنوشت ساز از سوی دشمنان تبلیغات منفی فراوانی علیه حاکمیت و نظام اسلامی آغاز می شود و روحیه یاس و ناامیدی را به مردم القا می کنند لازم است از طریق تبلیغات صحیح و اطلاع رسانی به موقع به مردم از بروز شایعات و موارد کذب و به دور از واقعیت جلوگیری شود .

     "احمد کمالی "با تبیین بخشی از وظایفی که هریک از کارگروههای کمیته تبلیغات برعهده خواهند داشت افزود :ایجاد فضای نقد و انتقاد سازنده به مردم کمک می کند تا در انتخاب کاندیدای اصلح موفقیت بیشتری داشته باشند اما خدای نکرده این فضا نباید به فضای توهین و افترا و ریختن آبروی افراد منجر گردد . وی در این راستا نقش جراید ،مطبوعات و وبلاگهای فضای مجازی را پر اهمیت دانست و خواستار دقت هرچه بیشتر ارگانهای متولی این امر شد .

     گفتنی است کمیته تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان اردکان با دارا بودن 7کارگروه شامل کارگروه مساجد ،دانشجویی ،دانش آموزی ،اصناف ،اقشار بسیج ،تبلیغات شهری ،جرایدو مطبوعات علاوه بر تبلیغات در زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات وظیفه رصد اخبار انتخاباتی را نیز بر عهده دارد.