موضوع ورزش شهرستان باید به‌صورت حرکتی هم‌افزا و با بهره‌گیری از همه توانمندی‌ها پی‌گیری شود

شناسه : 134935369

موضوع ورزش شهرستان باید به‌صورت حرکتی هم‌افزا و با بهره‌گیری از همه توانمندی‌ها پی‌گیری شودمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردکان گفت: گسترش ورزش در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش مؤثری دارد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، رقیه کرمانیان افزود: هرچه در امر ورزش سرمایه‌گذاری کنیم؛ از آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاسته‌ایم.
 
وی هدف از تشکیل جلسه را بهره‌گیری از نظرات صاحب‌نظران و پیش‌کسوتان در این حوزه بیان کرد و آن‌گاه با تقدیر از زحمات فعالان عرصه ورزش شهرستان، کسب افتخارات اخیر را نتیجه عملکرد مناسب متولیان امر، دل‌سوزی دست‌اندرکاران و برنامه‌ریزی دقیق دانست.
 
کرمانیان همچنین بر لزوم پرداختن به ورزش پایه و استعدادیابی در مدارس و سنین پایین تأکید کرد و گفت: هدایت استعدادها در مسیر صحیح، باعث رشد و شکوفایی هرچه بیش‌تر ورزش شهرستان می‌شود.
 
در ادامه هریک از اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود پرداختند.
 
لزوم تأسیس باشگاه فرهنگی—ورزشی در شهرستان، برنامه استعدادیابی در مدارس، تقویت زیرساخت‌ها و پرداختن به ورزش پایه، بررسی مشکلات ورزشکاران، ساماندهی و برنامه‌ریزی برای کمک‌های مالی به حوزه ورزش و پی‌گیری مطالبات ورزشکاران ازجمله محورهای گفت‌وگوها در این شورا بود.
 
گفتنی است در این جلسه تعدادی از رؤسای هیئت‌های ورزشی، مدیران عامل باشگاه‌ها و نیز فعالان و پیش‌کسوتان ورزش شهرستان حضور داشتند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.