مهندس احمد كمالي فرماندار اردكان شد‌

مهندس احمد كمالي فرماندار اردكان شد‌ استاندار يزد در مراسم معارفه فرماندار جديد شهرستان اردكان با اشاره به اينكه اردكان شهري سرافراز با پيشينه تاريخي ارزشمندي است، ظزفيت اردكان و سرمايه‌هاي اجتماعي اين شهرستان را ارزشمند و والا خواند.
محمدرضا فلاح‌زاده با يادآوري اينكه در زمان طاغوت، افرادي فاسد در جامعه حكم‌فرمايي مي‌كردند خاطرنشان كرد: به بركت رهبري داعيانه امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب و خون پاك شهيدان والامقام، اكنون مرداني بر سر كار آمدند كه به تمامي واجبات ديني معتقد و به دنبال اجراي فرامين الهي هستند.
استاندار يزد مسئوليت‌ها را در نظام جمهوري اسلامي سخت و خطير توصيف كرد و بيان داشت: مسئولان بايد مرداني مقاوم و پيرو ولايت‌فقيه باشند تا بتوانند از اين سختي‌ها سربلند بيرون بيايند.
وي ضمن تقدير از خدمات عباسعلي روستايي در طول 30 سال خدمت وي كه بيش از يك سوم آن دوران تصدي فرمانداري بوده همچنين محمد مهدي زارع در مدت سرپرستي فرمانداري اردكان، براي كمالي آرزوي توفيق كرد.
فلاح‌زاده فرماندار جديد اردكان را فردي ولايت‌مدار، خوش سابقه و متعهد توصيف و وي را به توجه به وحدت، تلاش در راستاي توسعه كارهاي فرهنگي، برقراري ارتباط مداوم با توده مردم به ويژه خانواده شهدا و نخبگان، تعامل قوي و سازنده با امام جمعه، روحانيت و نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و... توصيه كرد.
امام جمعه شهرستان اردكان نيز در اين جلسه با اشاره به حديثي، جايگاه خدمت به مومنان را بسيار والا دانست.
حجت‌الاسلام عبدالحسين ديداري اظهار داشت: حكومت تنها يك وسيله و ابزار است كه بايد از اين ابزار در راستاي تحقق اهداف نوراني اسلام بهره جست.
وي با بيان اينكه همه ما وظيفه تبعيت از ولايت فقيه را داريم، افزود: انجام وظيفه در راه خدا، نصرت و رضايت الهي را به همراه خواهد داشت.
امام جمعه اردكان با ذكر اين نكته كه تلاش‌هاي روستايي در خاطره مردم شهرستان باقي مي‌ماند از زارع كه مدتي سرپرستي فرمانداري اردكان را به عهده داشت، تقدير و براي كمالي آرزوي توفيق كرد.
در اين مراسم از خدمات عباسعلي روستايي، فرماندار سابق و محمدمهدي زارع، سرپرست فرمانداري اردكان تجليل و احمد كمالي به عنوان فرماندار جديد اردكان معرفي شد.
احمد كمالي پيش از اين در اداره تربيت بدني سمت مديركلي اين اداره را بر عهده داشت.