معرفی کارمندان نمونه و دستگاه‌های برتر شهرستان در حوزه صیانت از حقوق مردم و عفاف‌وحجاب

شناسه : 157793445

معرفی کارمندان نمونه و دستگاه‌های برتر شهرستان در حوزه صیانت از حقوق مردم و عفاف‌وحجابدر مراسمی به مناسبت هفته دولت، کارمندان نمونه و نیز ادارات برتر شهرستان اردکان در حوزه عفاف‌وحجاب معرفی و با اهدای لوح از آنان تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، کارمندان نمونه ادارات شهرستان براساس اعلام و انتخاب رؤسای آن ادارات به فرمانداری اردکان معرفی شده و ضمن تجلیل از آنان در محل اداره مربوطه، سه نفر از کارمندان نیز به عنوان برگزیده شهرستانی انتخاب و تجلیل شدند.

 

بر این اساس، 'رضا فرحمندی' از جمعیت هلال‌احمر اردکان، 'مجید مزکوری اردکانی' از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و 'مرتضی ناظمی‌زاده' از بخشداری خرانق به عنوان کارمندان نمونه شهرستان در سال ۱۳۹۸ مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

همچنین در این مراسم که در سالن شهید حنیف فرمانداری برگزار شد؛ دستگاه‌های برتر شهرستان در حوزه صیانت از حقوق مردم و اجرای دستورالعمل‌های عفاف‌وحجاب معرفی شدند. بر این اساس، ادارات ورزش و جوانان، شهرداری احمدآباد، کمیته امداد امام‌خمینی‌ره، اداره کتابخانه‌های عمومی، تأمین اجتماعی و آموزش و پرورش در ارزیابی‌های معاونت سیاسی فرمانداری اردکان به‌عنوان ادارات برتر انتخاب شده‌اند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.