معارفه رییس جدید اداره تامین اجتماعی شهرستان اردکان

معارفه رییس جدید اداره تامین اجتماعی شهرستان اردکان


باحضور مدیر کل تامین اجتماعی استان انجام شد

     مدیرتامین اجتماعی استان از انجام تمام الکترونیکی امور بیمه تامین اجتماعی تا پایان سال 91خبر داد .

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان صبح امروز طی مراسمی در محل دفتر کار فرماندار اردکان رییس جدید شعبه تامین اجتماعی این شهرستان معرفی و از زحمات6 ماهه سرپرست این اداره تقدیر شد.

     دراین جلسه "محمد علی دل شب "طی حکمی از سوی مدیرکل استان به سمت رییس تامین اجتماعی شهرستان اردکان منصوب و از تلاشهای مدیریتی "حلوایی "در سمت سرپرست این اداره تقدیر بعمل آمد .

     فرماندار اردکان در این نشست ضمن تقدیر از زحمات مجموعه تامین اجتماعی استان و شهرستان اردکان بخشی از مشکلات شعبه این شهرستان را تشریح نمود و گفت :تمرکز واحدهای صنعتی و تولیدیهای متعدد در این شهرستان و بالا بودن تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی موجب ایجاد شلوغی و ازدحام خصوصا در روزهای پایانی ماه در شعبه اردکان می باشد که انشا لله با مساعدت اداره کل تامین اجتماعی استان و توسعه شعبه اردکان شاهد حل این مشکل در آینده نزدیک باشیم .

     مدیر کل تامین اجتماعی استان در دیدار با فرماندار اردکان با تبیین سیاستهای کلی سازمان تامین اجتماعی در کشور گفت :سازمان، سیاستهای کلی خود را در دو بخش دنبال می کند که شامل واگذاری بخشی از امور بیمه ای به کارگزاریها و دفاتر پیشخوان دولت وکاهش مراجعات حضوری به شعب از طریق انجام الکترونیکی کلیه امور بیمه ای می باشد .

     "جمیل حق پرست "افزود: در حال حاضر نیزبرخی از امور مراجعین به شعب نظیر دریافت فیش حقوق ویژه مستمری بگیران وپیگیری سوابق بیمه شدگان از طریق سایت تامین اجتماعی به آدرس www.tamin.irانجام می شود و انشا الله کار ارائه لیست بیمه و سایرامور بیمه ای نیز تا پایان سال بصورت الکترونیکی در سراسر کشور انجام خواهد شد .

     وی شهرستان اردکان را از جمله مناطق فعال در عرصه بیمه تامین اجتماعی و رعایت حقوق کارگری عنوان نمود و گفت:در سال گذشته از مجموع 5کارگاه نمونه حامی کارگر در استان واحد تولیدی نساجی سید الشهدااردکان بعنوان یکی از کارگاه های نمونه انتخاب گردید .