مصوبات جلسه مشترک شورای تأمین شهرستان‌های اردکان و میبد/ لازم‌الاجرا برای همه واحدهای صنفی دو شهرستان از تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

شناسه : 158760828

مصوبات جلسه مشترک شورای تأمین شهرستان‌های اردکان و میبد/ لازم‌الاجرا برای همه واحدهای صنفی دو شهرستان از تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸▫️تمامی اصناف شهرستان‌های اردکان و میبد به‌غیر از واحدهای توزیع مواد غذایی شامل سوپرمارکت، میوه‌فروشی، نانوایی، قصابی، مرغ و ماهی، خواربارفروشی، شیر و ماست با رعایت پروتکل بهداشتی تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می‌گردند.
 
▫️نانوایی‌های اردکان و میبد مکلف‌اند با افزایش ساعت پخت و بسته‌بندی بهداشتی نان از عرضه مستقیم به صورت گذشته خودداری کنند و در راستای اجرای دقیق مصوبه، اتحادیه نانوایان با همکاری تعزیرات و مرکز بهداشت ضمن نظارت کامل و دقیق، با هرگونه تخلف احتمالی برخورد قانونی انجام دهند.
 
▫️تمامی فروشگاه‌های بزرگ و هایپرمارکت‌ها در سطح شهرستان‌ها تا اطلاع ثانوی تعطیل است. این فروشگاه‌ها می‌توانند اجناس و مایحتاج ضروری مردم را به صورت اینترنتی و تلفنی سفارش گرفته و از طریق پیک ارسال نمایند.
 
▫️دفن اجساد و نحوه غسل‌دهی بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و بر اساس نظر کارشناسان انجام شود.
 
▫️پمپ بنزین‌ها نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام و شبکه بهداشت نظارت بر این مهم را برعهده خواهد داشت.
 
▪️همچنین دو مصوبه مهم در خصوص تعطیلی واحدهای صنعتی و تشدید نظارت بر تردد خودروها منوط به تأیید از سوی شورای تأمین استان گردید.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.