مشکل کمبود سوخت کوره های آجر پزی در شهرستان اردکان +عکس

مشکل کمبود سوخت کوره های آجر پزی در شهرستان اردکان +عکس


با حضور معاونین اداره صنایع و شرکت نفت استان بررسی شد
فرماندار شهرستان اردکان در نشستی با حضور معاونین اداره صنایع و شرکت نفت استان مشکل کمبود سوخت کوره های آجر پزی در این شهرستان را مطرح نمود و خواستار رفع این معظل گردید .
کمالی با اشاره به حجم بالای ساخت و ساز در شهرستان اردکان همچنین اجرای پروژه های بزرگی چون مسکن مهر ونیاز مبرم مرد م به آجر بعنوان اصلی ترین مصالح ساختمانی گفت :متاسفانه کمبود این مصالح ساختمانی مردم را شدیدا دچار مشکل نموده و مراجعات مکررمردمی در این خصوص به رایزنی با دارندگان کوره آجر پزی منجر گردید که تنها مشکل مطرح شده این واحدها کمبود سوخت می باشد .
فرماندار همچنین با تاکید بر اینکه سوخت تعیین شده بر مینای میزان تولید مرقوم در پروانه بهره برداری می باشد تصریح کرد :پیشرفت صنعتی شهرستان ،مهاجر پذیری و افزایش جمعیت که منجر به تراکم ساخت و ساز گردیده است میزان تولید این کوره ها را تاحد چشمگیری افزایش داده و این میزان سوخت پاسخگوی افزایش تولیدشان نیست .
در این جلسه پس از رایزنی کارشناسان ادارات کل صنایع ،محیط زیست و شرکت نفت استان مقرر گردید پس از بازدید از کوره های شهرستان اردکان در اسرع وقت وتعیین ظرفیت حقیقی، اداره صنایع از طریق انجام معادل سازی و اصلاح ظرفیت پروانه بهره برداری با نظر اداره محیط زیست نسبت به افزایش سوخت مصرفی اقدام نماید ./روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان