مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر تعیین شدند

مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر تعیین شدند


درنخستین جلسه ستاد دهه فجر اردکان

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح دیروزنخستین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان اردکان در آستانه سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با حضور مسئولین کمیته های ستاد در محل فرمانداری تشکیل شد .فرماندار اردکان در این جلسه سخنانی را با محوریت 9دیماه،دهه فجر انقلاب وانتخابات بیان و براهمیت بزرگداشت وقایع و مناسبتهای تاریخ ساز میهن اسلامی تاکید ورزید .

     "احمد کمالی "انقلاب اسلامی را هدیه ارزشمند پروردگار برای مردم آزادیخواه ایران دانست و افزود :این هدیه امروزبعد از گذشت سی  وسه سال آرام آرام ازنسل بانیان انقلاب وپایه گزاران این ارزش به دست حافظان انقلاب سپرده شده است ؛نسل امروز گرچه بطور مستقیم در جریانات انقلاب حضور نداشته اند اما با ارث گرفتن از روحیه آزادی طلبی و ولایتمداری ،انقلاب اسلامی و ارزشهای انرا مانند جان در خود حفظ کرده اند .

     فرماندار اردکان نمونه بارز حماسه آفرینی نسل حافظان انقلاب را تبعیت از ولایت فقیه و حضور گسترده در صحنه های مختاف عنوان کرد و گفت:حماسه 9دیماه در پایان دادن به فتنه 88مصداق بارز وگواه عینی این مدعای راستین است .

     وی با تاکید بر اهمیت موضوع انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت:انقلاب متعلق به همه مردم است و تمام برنامه های آن نیز بایستی منطبق بر نفع عموم مردم باشد و استفاده شخصی و مصادره به مطلوب به نفع عده ای خاص و یا طیف و جریان خاص هیچگاه در برنامه انقلاب نبوده و نخواهد بود .اساسا همه برنامه های انقلاب بایستی حول محور تقویت نظام وتنومندی شجره طیبه ولایت صورت پذیرد .

     کمالی همچنین افزود دهه فجر فرصت مناسبی است تایا اجرای برنامه های امید بخش و نشاط آفرین توسط خود مردم باردیگر حضور حداکثری در انتخابات آتی تضمین و تبلیغات منفی دشمنان تضعیف شود .

     به گفته" حجت الاسلام حاجی اسماعیلی"رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان و دبیرستاد دهه فجراردکان کمیته های ستاد شامل کمیته مساجد ،فرهنگیان ودانش آموزی ،دانشجویی ،فرهنگی و هنری،تربیت بدنی ،بسیج،اصناف ،فضا سازی شهری ،تبلیغات و...با مسئولیت ادارت مرتبط  در راستای هرچه بهتر برگزار شدن جشن سی وسومین سالگرد انقلاب امسال نیزبا مردم همکاری لازم را خواهند نمود.