مسئولین برای پایان دادن به اختلافات مرزی اردکان ومیبد تلاش نمایند

مسئولین برای پایان دادن به اختلافات مرزی اردکان ومیبد تلاش نمایند


در جلسه تودیع و معارفه فرماندار اردکان در خواست شد
در جلسه شورای اداری که بمنظور تقدیر از تلاشهای مهندس روستایی فرماندار سابق اردکان و آغاز فعالیت مهندس کمالی فرماندار جدیدبا حضور استاندار ومعاونین وی  در سالن اجتماعات فرمانداری اردکان برگزار شد رییس شورای شهرستان اردکان ضمن سپاس از عنایت واهتمام استاندار در خصوص امور شهرستانها از مسئولین استان خواست که آخرین میخها بر تابوت اختلافات مرزی  دوشهرستان همجوار زده شود .
رزم آور با اشاره به همدلی و ارتباط تنگاتنگ مردم شهرستانهای میبد و اردکان اختلاف ایجاد شده در محدوده مرزی را که مشکلاتی برای شهرداری اردکان و خدمترسانی به مردم ایجاد کرده به ضرر دوشهرستان دانست و گفت امیدواریم با حضور مدیریت جدید شهرستان و با عنایت مسئولین استان درگیری و تنش ها در این خصوص پایان پذیرد .
در این نشست فرماندار سابق اردکان با ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در طول دوره خدمت خود گفت :خدای بزرگ را شاکرم که در طول دودوره خدمت که درمجموع 12سال توفیق خدمتگزاری به مردم را داشتم هیچگاه وقت ارزشمند شهرستان را صرف سیاسی بازی و امور بیهوده ننموده ام .
روستایی با نگاهی کوتاه به عملکرد صورت گرفته در طول دوره خدمت خود افزود :امروز می توان ادعا نمود که بسیاری از زیرساختها برای فعالیت در زمینه های مختلف فرهنگی ،اقتصادی و اجتماعی  بصورت متقن در اردکان مهیا است وی با وجود امکاناتی که طی این مدت فراهم آمده همه مسئولین را به همکاری بیش از پیش با فرماندار جدید دعوت نمود و گفت :اردکان به سرعت رسیدن به مرحله پیشرفت عالی را طی می کند و همدلی و همراهی مسئولین شهر با مدیرت جدید شهرستان این حرکت را شتاب بیشتری خواهد بخشید .
در بخش دیگر از این مراسم استاندار یزد با ارائه سخنانی در زمینه اهمیت خدمترسانی در اسلام خواستار تلاش مسئولین در جهت ترویج خواسته های الهی ،فرهنگ غنی اهل بیت ،اسلام ناب و ارزشهای انقلاب گردید .
فلاح زاده وجود وحدت را بعنوان زیر ساخت تمامی توسعه ها ضروری دانست وبرقراری ارتباط متداول و نظارت قانونی را راه رسیدن به این مهم دانست .
استاندار یزد در ادامه سخنان خود در جمع مدیران دستگاه های شهرستان اردکان با ذکر پاره ای از ظرفیتها و پتانسیلهای این شهرستان تاکید کرد اردکان همیشه سرافراز و قهرمان است چرا که سابقه علمی و فرهنگی والایی دارد و مردم این خطه همواره وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده اند .
امام جمعه اردکان نیز در سخنانی تحقق بخشیدن به احکام اسلامی را وظیفه مسئولین و مدیران دانست و گفت در جامعه اسلامی کلیه خطها و گرایشها باید به سمت ولایت فقیه باشد و و وظیفه همه این است که به این خط نزدیکتر شوند .
حجت الاسلام دیداری افزود مسئولیت علاوه برمشقاتی که دارد یک امتحان بزرگ الهی است که امیدوارم همه آنهایی که توفیق خدمت دارند از این امتحان سربلند بیرون آیند .
در پایان این مراسم از سوی استاندار یزد از تلاشهای مهندس روستایی فرماندار اردکان تقدیر شد و حکم فرماندار جدید آقای کمالی به او اعطا گردید .