مسئولان قانونمندی ،تحول گرایی و مردمی بودن را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند .

مسئولان قانونمندی ،تحول گرایی و مردمی بودن را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند .


تاکید نماینده مردم اردکان در جلسه شورای اداری :
نماینده مردم اردکان در جلسه شورای اداری این شهرستان جدیت کامل مسئولان در جهت خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات آنان را وظیفه ای دانست که باید خالصانه و بی منت ادا گردد .
وی با تبریک میلادامام علی (ع) به مدیران جامعه توصیه نمود تا به مشی و روش آن بزرگوار در ایفای مسئولیتهای خود نسبت به مردم تاسی کنند .
محمدرضا تابش در این جلسه با گرامیداشت سالروز شهادت شهدای هفتم تیر از مقام علمی و مدیریتی شهید دکتر بهشتی تجلیل نمود و اورا از نحله رونشفکران دینی بر شمرد که نقش بی بدیلی در شکل گیری انقلاب و استقرار نهادهای قانونی پس از پیروزی انقلاب ایفا نمود .
وی با تاکید بر حفظ شان و اختیارات مسئولان در رده های مختلف افزود :مدیران دستگاه های اجرایی نیز بایدبا شناسایی امکانات و برنامه ریزی مطلوب و استفاده از تمامی ظرفیتها و فراهم کردن زمینه مشارکت مردم و دخیل نمودن آنها در در تصمیم گیری ها وظایف قانونی خود را عملی و مسئولیت خدمتگزاری خویش را نسبت به مردم ادا نمایند و در همه حال قانونمندی ،تحول گرایی و مردمی بودن را سر لوحه اقدامات خود قرار دهند .
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات زیر بنایی انجام گرفته و فراهم نمودن زیر ساختهای مورد نیاز در چند سال اخیر تلاش برای استقرار توسعه متوازن در شهرستان را مورد تاکید قرار داد .
وی تصریح کرد تاکنون پروژه های مهمی در سطح شهرستان راه اندازی شده و خوشبختانه طبق برنامه زمانبندی و در یک سال آینده سه واحد بزرگ فولاد ،چند واحد کاشی ،شیشه ،فراوری روناس ،اکسید اورانیوم و ...راه اندازی می شود که می تواند نقش به سزایی در اقتصاد شهرستان ،استان و کشور داشته باشد .
تابش تلاشهای زاید الوصف دولت خدمتگزار را در مسیررفع محرومیت قابل تقدیر دانسته و از استاندار یزد بخاطر مساعدت و حمایتهای لازم خصوصا در عرصه صنعت شهرستان اردکان تشکر نمود .
در ادامه فرماندار شهرستان اردکان با اشاره به دور سوم سفرهای رییس جمهور که با رویکرد فرهنگی  انجام می شود گفت :تمامی مسئولین بایستی در یک اهتمام مضاعف برای تصویب و اجرای پروژه های خوب و موثر در زمینه فرهنگ شهرستان اقدام نمایند .
احمد کمالی با گرامیداشت وفات حضرت زینب ، بزرگداشت هفتم تیر و آغاز هفته قوه قضاییه در خصوص تخصیص بودجه و برنامه های مالی سال 89تاکید نمود :بر مسئولین ادارات فرض است که با برنامه ریزی صحیح و سازماندهی مناسب نیروها از حداقل امکانات حداکثر استفاده را ببرند تا گامی به سوی کار و همت مضاعف که دغدغه مقام معظم رهبری است برداشته شود .
فرماندار اردکان همچنین در این جلسه آقای کمال حلوایی را به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان معرفی و از دستگاه های دولتی خواست تا نهایت همکاری را با نامبرده به عمل آورند .
گفتنی است در این جلسه هریک از شهرداران شهرهای اردکان ،احمد آباد و عقدا پیرامون مسائل و مشکلات حوزه شهری مواردی را مطرح نموده و خواستار پیگیری و مساعدت فرماندار و نماینده مردم در این خصوص گردیدند .
در پایان این نشست شورای اداری از سوی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اهدا هدیه و لوح تقدیر از تلاشهای روستایی فرماندار سابق شهرستان اردکان تجلیل بعمل آمد .