مردم باید از مواهب توسعه صنعتی در اردکان بهره‌مند شوند

مردم باید از مواهب توسعه صنعتی در اردکان بهره‌مند شوندفرماندار اردکان گفت: باید در اردکان به سمت توسعه متوازن و پایدار حرکت کنیم و در این مسیر مردم باید بیش از پیش از مواهب رشد صنعتی بهره‌مند شوند و صنایع در فرایند توسعه متوازن و پایدار این دیار، وظایف خود را به درستی ایفا کنند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، حسین اسماعیلی در دیدار حجت‌الاسلام عطری رییس شورای شهرستان اردکان که ظهر یکشنبه ۱۷ فروردین‌ماه در محل فرمانداری برگزار شد، مشکل کمبود آب در اردکان، آلاینده‌های زیست‌محیطی، مباحث مربوط به مهاجرین صنعتی و غیربومی و دغدغه حرکت در مسیر توسعه متوازن و پایدار شهرستان را از اولویت‌های کاری خود ذکر کرد.
 
وی با اشاره به مخالفت خود با گسترش تجاری‌سازی در اردکان، گفت: باید سعی شود تا در مبحث توسعه شهر، قسمتی ویژه واحدهای تجاری در نظر گرفته شود و از تجاری‌سازی دیگر املاک خودداری گردد.
 
فرماندار اردکان بر لزوم تعریف واحدهای تجاری تأکید کرد و محدودنمودن تجاری‌سازی را جهت تسهیل روند ترافیک شهری و عدم برخورد به مشکل آزادسازی املاک در آینده، ضروری دانست و خواستار تحقق این امر با همکاری شورای اسلامی شهر اردکان شد.
 
در این دیدار، حجت‌الاسلام عطری رییس شورای شهرستان اردکان و عضو شورای شهر نیز، نقطه نظرات خود پیرامون مباحث شوراها در بخش‌های تابعه را عنوان نمود.