مردم ایران به‌خوبی از اهداف پلید آمریکا آگاه‌اند/ قدرت آمریکا رو به افول است

شناسه : 145519415

مردم ایران به‌خوبی از اهداف پلید آمریکا آگاه‌اند/ قدرت آمریکا رو به افول استفرماندار اردکان گفت: مردم ایران مردم فهیم، رشد یافته و هوشیاری هستند و به‌خوبی از اهداف پلید آمریکا آگاه‌اند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی فرماندار اردکان در جمع راهپیمایان اردکانی گفت: امروز روز سیزده آبان روز دانش‌آموز، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز تسخیر لانهٔ جاسوسی آمریکا است و این روز در تاریخ ایران اسلامی از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است.

 

مقیمی افزود: مردم ایران مردم فهیم، بافرهنگ، رشدیافته و هوشمندی هستند و تاریخ این سرزمین گواه همه این موارد است.

 

وی ادامه داد: امروز کوبیدن بر طبل تفرقه و بزرگ کردن مشکلات کوچک، خدمت به دشمنان است.

 

فرماندار اردکان گفت: آمریکا در این ۴۰ سال از جمهوری اسلامی ایران شکست‌خورده و در مقاصد خود در سوریه و عراق نیز ناکام مانده و قدرتش رو به افول است.

 

مقیمی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی نشان از آگاهی و درک بالای مردم است گفت: با تهدیداتی که ترامپ داشته طبیعتاً ملت ایران آگاهانه و باشعور بالا در راهپیمایی شرکت کردند و این نشان می‌دهد که در طول این چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم به‌خوبی از نیات و اهداف پلید آمریکا آگاه‌اند.

 

مقیمی گفت: از حضور تک‌تک مردم و گروه‌های مختلف دانش‌آموزان و دانشجویان، اصناف، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و کارمندان و همه اقشار در راهپیمایی امروز قدردانی می‌کنم.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.