مراسم ۱۳ آبان امسال باید متفاوت‌تر و پرشورتر برگزار شود

شناسه : 142978886

مراسم ۱۳ آبان امسال باید متفاوت‌تر و پرشورتر برگزار شودفرماندار اردکان از مسئولان برگزاری مراسم ۱۳ آبان و به‌خصوص آیین راهپیمایی این روز خواست طرحی متفاوت برای این روز مهم در نظرگیرند تا مراسم امسال متفاوت از سال‌های قبل برگزار شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی و راهپیمایی ۱۳ آبان ماه افزود: نوجوانان و دانش‌آموزان باید علت دشمنی آمریکا با ملت ایران را درک کنند.

 

وی با بیان اینکه با وجود رسانه‌ها و گسترش آن‌ها، هنوز نتوانسته‌ایم تغذیه فکری مناسبی در این خصوص داشته باشیم، اظهار داشت: باید انگیزه و علت شرکت در راهپیمایی برای مردم روشن شود، آن‌ها بدانند که آمریکا با مستقل بودن ما مشکل دارد و فقط به دنبال منافع خود است.


مقیمی گفت: دانش‌آموزان امروزی، بسیار فهیم هستند و قرار نیست با شعار قانع شوند، آن‌ها با تحلیل درست، ما را همراهی خواهند کرد.


فرماندار اردکان با بیان اینکه به زیباترین جمله در مورد ماهیت استکبارستیزی به‌دوراز شعارزدگی جوایزی اهدا می‌شود اظهار امیدواری کرد که راهپیمایی امسال با حضور پرشور مردم، مسئولان، دانش آموزان، دانشجویان و همه اقشار برگزار شود.


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردکان نیز ضمن اعلام برنامه‌های ۱۳ آبان ماه گفت: یکی از علل ماندگاری برخی مناسبت‌ها حضور و مشارکت مردم است، امسال نیز همانند سال‌های گذشته، همه مردم انقلابی شهرستان در راهپیمایی این روز حضوری پررنگ و دشمن‌شکن داشته باشند و نفرت و انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل در خیابان‌ها به نمایش بگذارند.


علیرضا جدیدی اردکانی اظهار داشت: ۱۳ آبان یکی از روزهای مهم و تاریخی انقلاب ماست و شهادت دانش‌آموزان و دانشجویان در این روز و نقش آن در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی در تاریخ کشور است.


مراسم ۱۳ آبان ماه همزمان با سراسر کشور در ساعت ۱۰ صبح در مسیر بلوار آیت‌الله خامنه‌ای اردکان، خیابان امام خمینی (ره) و مصلی بزرگ امام این شهر برگزار می‌شود.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.