مراسم تجلیل از مقام معلم برگزار شد

مراسم تجلیل از مقام معلم برگزار شد


با حضور نماینده مجلس،فرماندار ،رییس آموزش و پرورش وجمع دیگری از مسئولین شهرستان اردکان

     تابش:با پیوند علم و نیازهای جامعه تنگناهای موجود در نظام متحول اموزش و پرورش مرتفع خواهد شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان صبح امروز طی مراسمی که با حضور مسئولین در هنرستان بیطرف اردکان برگزار شد از مقام ارزشمند معلم تجلیل شد.

     "محمدرضا تابش"در این مراسم با گرامیداشت این روز به تمدن درخشان ایران اشاره کردو افزود:نام ایران در طول تاریخ با سوار شدن بر بال اندیشه های بزرگانی چون ابوعلی سینا در کنار اسلام بعنوان درخشانترین تمدن همواره مطرح گردیده است .

     نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی لازمه رفع تنگناهای موجود در نظام متحول آموزش و پرورش را پیوند علم با نیازهای جامعه دانست و تصریح کرد:توسعه متوازن و پایدار در بستر آموزش و پرورش موثر محقق می شود که این بستر از مدارس و دانشگاه ها آغاز و در اجتماع تبلور می یابد .

     وی برلزوم توسعه فرهنگی در کنار توسعه اقتصادی و صنعتی تاکید ورزید و از مسئولین امر خواست تا برای ایجاد رغبت در دانش آموزان از طریق طراوت بخشی به محیط مدرسه و شکوفایی بیشتر نبوغ دانش آموزان از طریق محور قرار دادن فعالیتهای پژوهشی برنامه ریزی نمایند .

     پس از پایان این مراسم مسئولین همچنین با حضور در کارخانه نساجی آفرین بمناسبت روز کارگر از محیط کارگری این کارخانه بازدید نمودند.

     بازدید "حجت الاسلام ناطق نوری"به اتفاق فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وتنی چند از مسئولین شهرستان اردکان از کارخانه گندله سازی و تشکیل جلسه با حضور مسئولین این کارخانه از دیگر برنامه های این روز بود .