محور اردکان ـ چوپانان بهسازی می‌شود

شناسه : 145222245

محور اردکان ـ چوپانان بهسازی می‌شودمدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد از آغاز عملیات بهسازی محور اردکان ـ چوپانان در استان یزد خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی فرماندای اردکان علی علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بهسازی باند موجود محور اردکان ـ چوپانان طی قراردادی با مبلغ ۱۱ میلیارد ریال و به طول ۱۷ کیلومتر توسط اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد، آغاز شد.

 

وی عنوان کرد: طی سال‌های گذشته ۶۰ کیلومتر از محور اردکان ـ چوپانان، توسط این اداره کل بهسازی شده و با توجه به وضعیت بسیار نامناسب روسازی این محور، با هدف بهبود سطح کیفی روسازی موجود و در جهت تکمیل پروژه‌های قبلی، بهسازی ادامه محور تا انتهای حوزه استحفاظی استان آغازشده است.

 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد با اشاره به اعتبارات این پروژه عنوان کرد: بودجه موردنیاز برای بهسازی این محور از محل اعتبارات سال ۹۶ و ۹۷ در دستور کار معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد قرارگرفته است.

 

علیخانی تصریح کرد: بر این اساس و پس از طی تشریفات برگزاری مناقصه، شرکت اردکان سازش به‌عنوان پیمانکار پروژه انتخاب و عملیات اجرایی قرارداد منعقدشده، آغازشده است.

 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده و با توجه به محدودیت وضعیت آب و هوایی منطقه، بهسازی ادامه محور تا انتهای حوزه استحفاظی در قالب قرارداد فعلی حداکثر در سه‌ماهه اول سال ۱۳۹۸ پایان خواهد یافت.

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.