مجهزترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی استان در اردکان ساخته می‌شود

مجهزترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی استان در اردکان ساخته می‌شودفرماندار اردکان گفت: ساخت بزرگ‌ترین مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی استان یزد، روز جمعه طی مراسمی به همت مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو آغاز می‌شود.
 
 
هادی مقیمی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: تصمیم برای ساخت این مجتمع از یک دهه پیش تاکنون پیگیری شده بود ولی به دلایلی اجرایی نشد اما در ماه‌های اخیر با پیگیری‌های نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری این شهرستان، این پیگیری‌ها به نتیجه رسید.
 
 
وی با بیان اینکه برای ساخت مجتمع یاد شده، سالن‌های مختلف ورزشی، تفریحی و فرهنگی پیش‌بینی شده است از سرمایه‌گذاران این طرح و مدیران صنایع و بخصوص شرکت صنعت و معدنی چادرملو تقدیر کرد.
 
 
مقیمی، اظهار امیدواری نمود این مکان رفاهی در کوتاه‌ترین زمان با همت سرمایه‌گذاران به بهره‌برداری برسد و مورد استفاده مردم قرار بگیرد.
 
 
فرماندار اردکان از شهرداری، شورای شهر و دیگر ادارات درخواست نمود که مجوزهای لازم را صادر و تغییرات کاربری را هر چه سریع‌تر انجام و زمینه را برای افتتاح این مجتمع مهیا نمایند.
 
 
مقیمی گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار و با پیش‌بینی ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه ساخته می‌شود و به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند به کل جمعیت شهرستان خدمت‌رسانی کند.
 
 
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از جمله شرکت‌های پیشرو در تکمیل زنجیره تولید از معدن تا تولید محصولات نهایی فولاد در کشور است.