قطعا بهترین انتخابات را با حضور حداکثری و در صحت و سلامت کامل برگزار خواهیم نمود

قطعا بهترین انتخابات را با حضور حداکثری و در صحت و سلامت کامل برگزار خواهیم نمود


رییس هیات بازرسی ستاد انتخابات استان یزددر اردکان :

عباسعلی رضایی" روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا در اردکان ضمن تشکر ار فرماندار و مسئولین اجرایی انتخابات در این شهرستان افزود: خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی 30 دوره انتخابات برگزار شده است که هم حضور حداکثری و پرشور مردم را شاهد بوده ایم و هم بهترین انتخبات را از نظر صحت و سلامت برگزار کرده ایم.

رییس هیات اجرایی ستاد انتخابات استان یزد گفت : بر اساس ماده 25 قانون برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی وزارت کشور ،هیات های نظارت  مسولیت حسن اجرای انتخابات را در کشور بر عهده دارند  بر همین اساس ما هم در مراکز حوزه انتخابیه و هم حوزه های فرعی سه نفر از افراد را  به عنوان رییس ، دبیر و مجری انتخاب کرده ایم که کار بازرسی این حوزه ها را رقم می زنند.

رضایی با بیان این مطلب که هیات نظارت از مراحل ابتدایی انتخابات اعم از ثبت نام و غیره تا پایان پاسخگوی شکایات افراد می باشد تصریح کرد:  تعداد کل شعبات استان حدود 750 شعبه است که به ازای هر شعبه یک بازرس  بر روند اجرا نظارت خواهد نمود .

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در نظام جمهوری اسلام ایران گفت :قانون بگونه ای تصویب شده است که جای هیچگونه شک و شبهه ای در روند برگزاری انتخابات نباشد و نظارت بصورت کامل در تمامی مراحل وجود دارد و کسی نمی تواند در مورد صحت انتخابات در پایان حرفی داشته باشد چرا که در طول برگزاری به همه شکایات بطور ویژه پاسخ داده می شود .

گفتنی است بازدید رییس هیات نظارت استان به اتفاق "رامشک "دبیر این هیات در استان انجام گرفت و در پایان نشستی با فرماندار اردکان در خصوص برنامه های هیات نظارت و بازرسی شهرستان انجام شد .