فرماندار: کار ساخت سالن ورزشی ۶ هزار نفری مجتمع فرهنگی رفاهی صنایع آغاز می‌شود

شناسه : 155507974

فرماندار: کار ساخت سالن ورزشی ۶ هزار نفری مجتمع فرهنگی رفاهی صنایع آغاز می‌شودفرماندار اردکان در جلسه‌ای که به‌منظور تصمیم‌گیری در خصوص مراحل نهایی احداث مجتمع فرهنگی و رفاهی صنایع اردکان به دعوت شورای اسلامی شهر اردکان برگزار شد؛ بر توجه به مؤلفه ایجاد فضاهای اجتماع‌پذیر برای ساماندهی اوقات فراغت و ایجاد نشاط اجتماعی تأکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، 'بهروز شهابی‌زاد' با اشاره به روند شکل‌‌گیری ایده ساخت مجتمع فرهنگی و ورزشی صنایع اردکان اظهار داشت: این کار از ابتدای دولت تدبیر و امید آغاز و به‌دلیل برخی مسائل مانند عدم توافق در مورد جانمایی و احصای خواسته‌های شهرستان، روند احداث آن طولانی شد.
 
وی با بیان این‌که با توجه به میزان درآمدها و اعتبارات دولتی، ساخت چنین مجتمعی توسط هیچ‌یک از نهادهای وابسته به دولت ممکن نیست؛ افزود: در راستای ایجاد عدالت در برخورداری مردم کل شهرستان از این مجتمع، مکان فعلی انتخاب شد.
 
فرماندار اردکان با اشاره به برخی اظهارنظرهای نادرست اظهار داشت: مجوز تغییر کاربری زمین فعلی با توجه به عام‌المنفعه بودن و در راستای افزایش رفاه مردم در کمیسیون‌های مربوطه گرفته شده و با توجه به مشکلات زیاد در نگهداری و اداره این مجتمع راهی جز واگذاری آن به نهادهای دولتی در پایان کار وجود ندارد.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین گفت: انتظار از شورای اسلامی شهر و شهرداری این است که با توجه به سرمایه‌گذاری چند ده میلیارد تومانی، روند صدور مجوزهای لازم را تسریع کنند.
 
'شهابی‌زاد' هم‌دلی مسئولان را نقطه قوت و امیدواری در پیشبرد امور شهرستان دانست و افزود: در سایه این تعامل، مقدمات کار ساخت سالن ورزشی ۶ هزار نفری مجتمع نظیر انتخاب مشاور و برگزاری مناقصه انجام شده و امیدواریم بتوانیم با نصب روزشمار، ساخت آن را به مردم گزارش کنیم.
 
گفتنی است در ابتدای این دیدار رئیس و اعضای شورای شهر اردکان به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود پرداختند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.