فرماندار :عطر شهادت نباید از محیط شهری رخت ببندد

فرماندار :عطر شهادت نباید از محیط شهری رخت ببندد


جلسه هماهنگی یادواره شهدای گمنام

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "احمد کمالی"در دومین جلسه هماهنگی برگزاری یادواره بزرگ شهدای گمنام که با حضور امام جمعه و جمعی از روسای ادارات در محل سالن شهید عباسپور فرمانداری اردکان برگزار شد با بیان این مطلب به اهمیت حفظ روحیه ایثار و شهادت خصوصا در نسل های بعد از دفاع مقدس اشاره کردوگفت:جنگ برای نظام ما یک گنج تلقی می شود که برای حفظ ان و ارزشهای ان باید کوشش کنیم .

     فرماندار اردکان با بیان گوشه ای از تلاشهای صورت گرفته برای ساخت و عمران مقبره الشهدا در محل جنب مسجد حضرت ابوالفضل از فعالیتهای خوب شورای روستای ترک آباد و بخشداری مرکزی تقدیر کرد و گفت :احداث این مکان و توسعه محوطه اطراف آن درقالب پارک شهدا در کنار برنامه های فرهنگی که در این اماکن برگزار می شود می تواند مجموعه فرهنگی زیارتی مناسبی را برای مردم رقم بزند.

     امام جمعه اردکان نیز در این جلسه به اهمیت برگزاری باشکوه این یادواره اشاره کرد و گفت:شهدای گمنام برکات زیادی را برای شهرستان و حفظ فرهنگ اسلامی آن بهمراه دارند که باید از این برکات در پیشبرد اهداف فرهنگی استفاده نمود.

     گفتنی است یادواره شهدای گمنام شهرستان اردکان طبق روال سالهای گذشته در شب جمعه پایانی ماه مبارک رمضان در محل مقبره الشهدا جنب دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد .