فرماندار اردکان فرارسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت

فرماندار اردکان فرارسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفتفرماندار اردکان در پیامی فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر را تبریک گفت.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان متن این پیام بدین شرح است:
 
والفَجرِ وَلَیَالٍ عَشر
ایام‌الله دهه مبارک فجر، یادآور همت، همبستگی، اقتدار و حماسه ملت بزرگ ایران برای رهایی از چنگال خودکامگی و رشادت در مسیر آرمان‌های متعالی مردمان این سرزمین است.
 
انقلاب پرشکوه اسلامی ایران درواقع آغاز رویش بذر امید در دل‌های خسته از ظلم و تبعیض مردم ایران به رهبری و زعامت شجاعانه و عالمانه حضرت امام خمینی‌ره برای استقرار نظامی مردم‌سالار، عدالت‌محور و براندازی ریشه‌های استبداد و فساد بود.
 
اینک وظیفه ماست تا با پیروی از رهبر معظم انقلاب ضمن قدردانی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، در راه پاسداری از آرمان‌های بلند آنان و اهداف متعالی نظام اسلامی و تحقق شعارهای کلیدی انقلاب که همانا استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است؛ تلاش کنیم و در این مسیر هیچ خلل و سستی و کاهلی به خود راه ندهیم.
 
این‌جانب بار دیگر فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر را به آحاد مردم شریف ایران اسلامی به‌ویژه مردم بزرگ اردکان تبریک و تهنیت گفته و با گرامی‌داشت یاد همه شهدا، به روح بلند شهید قانعی تنها شهید دوران انقلاب اسلامی در اردکان درود می‌فرستم.
 
سرافرازی و سربلندی روزافزون ایران عزیز را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان
۹۶/۱۱/۱۱