فرماندار اردکان: راه توسعه همه‌جانبه حفظ وحدت و تعامل با مسئولان است

شناسه : 154439003

فرماندار اردکان: راه توسعه همه‌جانبه حفظ وحدت و تعامل با مسئولان استفرماندار اردکان گفت: تنها راه توسعه همه‌جانبه این شهرستان حفظ وحدت بین دستگاه‌های اجرایی استان یزد، مردم و مسئولان است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، بهروز شهابی‌زاد روز شنبه در دیدار حسین فلاح فرماندار میبد با وی افزود: هیچ‌کس به‌تنهایی نمی‌تواند خدمتگزار مردم باشد بلکه در سایه با هم بودن، منافع مردم تأمین می‌شود و باید به‌دوراز هرگونه تخریب فقط برای مردم گام برداشت.

 

فرماندار اردکان تصریح کرد: همه ما امانت‌دار مردم، نظام و دولت هستیم و نباید با عملکرد ضعیف‌مان مردم را نسبت به نظام دل‌سرد کنیم.

 

وی با اشاره به لزوم حفظ امانت سپرده‌شده به مسئولان از سوی مردم تأکید کرد: می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های شهرستان‌های میبد و اردکان و با کنار گذاشتن اختلافات بعضاً محلی موجب افزایش تعامل، همدلی و وحدت بین همه مردم و مسئولان شد و زمینه رونق و توسعه منطقه را فراهم کرد.

 

همچنین فلاح فرماندار میبد در این دیدار تصریح کرد: این دو شهرستان با توجه به ظرفیت‌ها، زیرساخت‌ها، واحدهای تولیدی و صنعتی می‌توانند با تعامل هم، راه توسعه، پیشرفت و آبادانی بیش‌تر را در پیش بگیرند.

 

بهروز شهابی‌زاد در تاریخ ۵ خرداد ۹۸ از سوی وزیر کشور به‌عنوان فرماندار اردکان منصوب شد.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.