فرماندار اردکان در پیام خود آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

فرماندار اردکان در پیام خود آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت


پیام فرماندار اردکان به مناسبت آغاز سال تحصیلی

ماه مهر، ماه مهرباني، ماه مقاومت و ايثار و ماه شروع مجدد علم آموزي و بازگشايي مدارس فرا رسيد تا فصلي تازه از همدلي و محبت آغاز شود و اشتياق مقدس معلمي و شوق سرشار كسب علم و معرفت دانش آموزي به هم بياميزد و فضاي مدرسه را عطر آگين نمايد.


 بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت ، گشایش دو باره مدرسه و دانشگا ها ، هنگامه تجلی زیبای مهر و محبت و ایثار معلمان ومهر افروزان را به صاحبان خرد و اندیشه و به ویژه به فرهنگیان گرانقدر ، پرتلاش ، دلسوز و متعهد و دانش آموزان و دانشجویان عزیز و به همه ره پویان طریق علم و معنویت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
این ایام عزیز و فرخنده با سالگرد هفته دفاع مقدس مصادف شده که یادآور ایثارگری ها ، فداکاری ها و از جان گذشتگی های حماسه سازان لشگر اسلام می باشد .یاد و خاطره یادگاران آن مقطع درخشان ُ ماندگار و پرافتخار از تاریخ کشور عزیزمان ایران را گرامی می داریم و به روح پرفتوح شهیدان درود می فرستیم .
همه ساله میلیون‌ها دانش آموز و دانشجو با شروع سال تحصیلی جديد، با علاقه و شوق زائد الوصفي براي كسب دانش روانه مدارس و دانشگاها می‌شوند تا در اين رهگذر فصل جديدي را در زندگي پر از اميد خويش آغاز نمايند. این تکاپو و شور و نشاط نشان از آينده‌اي درخشان و سرشار از توسعه و پيشرفت براي كشور عزيز اسلاميمان دارد.
رهبر معظم و عاليقدر انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي(مدظله العالی) به عنوان پرچمدار نهضت توليد علم، از جامعه علمي کشور و دانش آموزان و دانشجویان ، خواسته اند، ايران عزيز ما در آينده اي نه چندان دور به قدرت علمي اول منطقه تبديل شود و اين مطالبه بجا و به حق جز با همت بلند، سعي بليغ و تلاش خستگي ناپذير شما فرزندان غيرتمند اين مرز و بوم تحقق پيدا نخواهد کرد.

در آغاز سال تحصیلی جدید از دانش آموزان و دانش پژوهان عزیز انتظار این است که این دوران پر برکت را قدر بدانند و به شکرانه این نعمت ارزشمند و با توکل به خدا و اعتماد به نفس و تلاش و جدیت شان در فراگیری علم و دانش راه خود را به سوی آینده ای درخشان بگشایند و پیوسته برای تزکیه نفس از خدای سبحان یاری بجویند و خودشان را به قدرت علم و ایمان نیرومند سازند .
آینده پر نشاط و رو‌به‌رشد و توسعه شهرستان اردکان در گرو تلاش، مجاهدت و پشتکار بی‌وقفه امروزشما دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز و فراگیری دروس تحصیلی و تحقیق و بررسی پیرامون پدیده های گوناگون  است.
امید است تبریک خدمتگزار خود را به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بهار تعلیم و تربیت ، پذیرا باشید . سعادت و پیروزی همه دانش آموزان و دانشجویان و فرهنگیان شهرستان اردکان را خاضعانه از درگاه خالق کائنات مسئلت دارم .

                                                                  
   احمدکمالی
                                        فرمانداری و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اردکان