فرماندار اردکان: تاکنون ۳۰ درصد واجدین شرایط اردکان رأی داده‌اند

شناسه : 158690494

فرماندار اردکان: تاکنون ۳۰ درصد واجدین شرایط اردکان رأی داده‌اندفرماندار اردکان با بیان این‌که در این شهرستان ۶۱ هزار و ۴۴۵ نفر واجد شرایط هستند، گفت: تاکنون ۳۰ درصد از واجدین شرایط شهرستان اردکان در انتخابات مشارکت کردند.
 
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان، «بهروز شهابی‌زاد» در ارتباط ویدئو کنفرانسی با اتاق خبر ستاد انتخابات استان یزد، با بیان این‌که در شهرستان اردکان ۶۸ شعبه اخذ رأی فعال هستند، اظهار کرد: از این تعداد ۵۰ شعبه ثابت و ۱۸ شعبه سیار هستند.
 
وی افزود: واجدین شرایط در شهرستان اردکان ۶۱ هزار و ۴۴۵ نفر هستند که تاکنون حدود ۳۰ درصد مشارکت داشتند.
 
فرماندار اردکان در ادامه با بیان این‌که تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز در شهرستان اردکان ۲۲ هزار و ۶۸۵ نفر در این دوره انتخابات شرکت کردند، گفت: بیشترین میزان مشارکت در شهرستان اردکان به رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال اختصاص داشته است.
 
شهابی‌زاد با اشاره به اهمیت حضور اقشار مختلف در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تاکنون حدود ۳۰ درصد از واجدین شرایط در شهرستان اردکان رأی دادند.
 
وی در پایان با بیان این‌که یک هزار و ۷۰۰ نفر تحت عنوان عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی به طور مستقیم درگیر انتخابات هستند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ تخلف و مورد خاصی در فرآیند این دوره انتخابات در شهرستان اردکان گزارش نشده است.
 
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.