فرماندار اردکان از واحد تولیدی آداک دوخت اردکان بازدید کرد/ حمایت همه‌جانبه از واحدهای صنعتی و تولیدی کم‌آب‌خواه و سبز

فرماندار اردکان از واحد تولیدی آداک دوخت اردکان بازدید کرد/ حمایت همه‌جانبه از واحدهای صنعتی و تولیدی کم‌آب‌خواه و سبزفرماندار اردکان از واحد تولیدی آداک دوخت این شهرستان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، حسین اسماعیلی صبح امروز با حضور در واحد تولیدی «آداک دوخت اردکان»، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کارخانه، در جریان مشکلات این کارگاه تولیدی قرار گرفت.

 

فرماندار اردکان با بیان این‌که خوشبختانه این واحد توانسته زمینه‌ی اشتغال تعداد زیادی از بانوان شهرستان را فراهم آورد؛ افزود: فرمانداری اردکان مصمم است حمایت همه‌جانبه‌ی خود را از این‌گونه صنایع اعلام و در عمل ثابت نماید.

 

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان با اشاره به صنعتی‌شدن شهرستان اردکان و ورود صنایع آلاینده، بحث کم‌آبی را در استان و خصوصاً شهرستان اردکان بسیار جدی و مهم ارزیابی کرد و گفت: هدف ما، حمایت همه‌جانبه از صنایع کم‌آب‌خواه و سبز در شهرستان است و صنایع دوخت نیز یکی از بهترین نمونه‌ها برای این امر است.

 

اسماعیلی با تقدیر از عوامل این مجموعه اظهار امیدواری کرد در آینده‌ای نه‌چندان دور، شاهد رشد صنایعی از این دست در شهرستان و استان باشیم.

 

گفتنی است در این بازدید، عبدالله کمالی؛ مشاور صنعتی فرماندار و سیدحسین پایدار، معاون رسانه‌ای اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، فرماندار اردکان را همراهی می‌کردند.