فرماندار اردكان:با برنامه ریزی برای اوقات فراغت به توسعه ملی میرسیم

فرماندار اردكان:با برنامه ریزی برای اوقات فراغت به توسعه ملی میرسیم


به گزارش ایرنا

      فرماندار اردكان گفت: با برنامه‌ریزی صحیح و مناسب برای اوقات فراغت افراد جامعه، می‌توان به توسعه ملی رسید.

     به گزارش فرمانداری اردکان به نقل از ایرنا ' احمد كمالی' در جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش اردكان كه با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان اردكان برگزار شد افزود: چگونگی سپری كردن اوقات فراغت همان‌گونه كه متأثر از فرهنگ و جامعه است در ساختار جامعه و فرهنگ نیز اثر می‌گذارد و به مرور زمان موجبات تغییرات اجتماعی را فراهم می‌آورد .

     وی اضافه كرد: امروزه، در سراسر جهان مسئله اوقات فراغت ابعاد تازه‌ای یافته و جایگاه خاصی پیدا كرده است.

     فرماندار اردكان با اشاره به اینكه نیاز به گذران اوقات فراغت به گونه‌ای اجتناب‌ناپذیر به منزله یك ارزش برای تمام افراد جامعه بویژه جوانان، مطرح است تصریح كرد: تجربه نیز نشان داده است كه برنامه هدایت‌شده برای گذران صحیح اوقات فراغت در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، بسیار موثر است.

     'نوریان' رئیس آموزش و پرورش اردكان هم در این جلسه افزود: با تعامل و همكاری ارگان های و دستگاه های مختلف بسیاری از مشكلات آموزش و پرورش حل شده است.

     ' شاكر' معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت نظام اجرایی 3-3-6 در مدارس شهرستان ادامه داد : با پیگیری های به عمل آمده در اكثر مدارس شهرستان مشكل پایه ششم حل شده است و در مابقی مدارس نیز با جابه جایی سعی در رفع مشكل داریم.