فاز اول عملیات گازرسانی به بخش خرانق آغاز شد

شناسه : 151206561

فاز اول عملیات گازرسانی به بخش خرانق آغاز شدهمزمان با دهه فجر و با حضور «محمدعلی طالبی» استاندار یزد عملیات اجرایی فاز اول گازرسانی به بخش خرانق آغاز شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان به نقل از استانداری یزد مراسم کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به محور صنعتی خرانق و فاز اول گازرسانی به این بخش با حضور «محمدعلی طالبی» استاندار یزد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
 
همزمان با گرامیداشت بلوغ انقلاب اسلامی ایران و ایام مبارک دهه فجر، پروژه گازرسانی به بخش خرانق در شهرستان اردکان کلنگ‌زنی شد و عملیات اجرایی این پروژه با هدف تقویت زیرساخت‌ها و تسهیل دسترسی مردم منطقه به نعمت گاز در دستور کار قرار گرفت.
 
با سفر استاندار یزد به شهرستان اردکان پس از ادای احترام به مقام رفیع شهدا و معلم اخلاق آیت‌الله سید روح‌الله خاتمی (ره)، شورای اداری این شهرستان و مراسم افتتاح طرح‌های مخابراتی برگزار شد.
 
بهره‌برداری از دو پروژه حوزه میراث فرهنگی، پروژه شیشه نشکن ساختمانی کارخانجات شیشه اردکان، مجموعه تولید آهک و دولومیت در ابتدای جاده هامانه - خرانق و کلنگ‌زنی عملیات گازرسانی به محور صنعتی خرانق و فاز اول گازرسانی به این بخش نیز همزمان با دهه فجر و در سفر «محمدعلی طالبی» به شهرستان اردکان  صورت گرفت.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.