علیرضا صالح در اردکان: دولت، وظیفه و تعهد خود را خدمت بی‌منت به مردم می‌داند/ مجتمع ورودی عقدا در اردکان تا پایان سال آینده احداث می‌شود

علیرضا صالح در اردکان: دولت، وظیفه و تعهد خود را خدمت بی‌منت به مردم می‌داند/ مجتمع ورودی عقدا در اردکان تا پایان سال آینده احداث می‌شودبه گزارش خبرگزاری تسنیم از اردکان، علیرضا صالح در بازدید از شهرستان اردکان اظهار کرد: دولت با همدلی و همگرایی  وظیفه و تعهد اصلی خود را خدمت بی منت به مردم بزرگ ایران می‌داند.
 
وی افزود: ما باید به وظیفه سختی که پیش رو داریم واقف باشیم و در راستای اجرای آن تمام توان خود را به کار بندیم.
 
صالح عنوان کرد: شناسایی نیازها و مشکلات و برنامه‌ریزی و جدیت با همکاری دیگران برای حل مسائل یک وظیفه اساسی و ریشه‌ای است که باید همیشه مدنظر عوامل اجرایی و مدیران قرار گیرد.
 
وی اضافه کرد: هر کاری از دست ما بر بیایید با کمک دیگر مسئولان برای آبادانی شهرها و روستاها انجام می‌دهیم.
 
این مسئول در بازدید از طرح ورودی مجتمع بین راهی رفاهی عقدا هم گفت: این شهر به عنوان اولین آبادی ورودی استان یزد می‌باشد که امیدواریم با همت و پیگری مسئولان تا سال آینده این ورودی احداث شود.
 
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدیدها با اشاره به تنگناهای بودجه‌ای کشور و کاهش شدید اعتبارات گفت: تمام سعی خود را بکار بسته‌ایم تا علیرغم این مشکلات که در کل کشور بوجود آمده، روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان اردکان با مشکل حادی مواجه نگردد.
 
محمدرضا تابش اضافه کرد: در شرایط فعلی کشور استفاده از پتاسیل‌های داخل شهرستان و مشارکت صنایع می‌تواند راهگشا باشد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه پروژه‌های بزرگی بعضا با ابعاد ملی در حال حاضر در اردکان در بخش‌های بهداشتی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی در دست احداث است، خواستار مساعدت معاونت برنامه پ‌ریزی رئیس جمهور در تکمیل آنها شد.
 
در این بازدیدها از پروژه‌های عمرانی در دست احداث شهرستان اردکان از جمله طرح توسعه بیمارستان ضیایی، سالن ورزشی منطقه صدراباد، احداث خوابگاه و دانشکده روانشناسی دانشگاه اردکان، مصلا و مجتمع فرهنگی و جاده دسترسی احمداباد، بهسازی ورودی شهر عقدا و مجتمع گندله سازی و واحد فولادسازی مورد بازدید قرار گرفت و تصمیماتی جهت تسریع در تکمیل آنها اتخاذ شد.
 
در این بازدیدها نماینده مردم اردکان، معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور، معاونت عمرانی سیاسی و امنیتی استانداری یزد، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان حضور داشتند.