صندوق حمایت از هنرمندان اردکان احیا می‌شود

شناسه : 157683905

صندوق حمایت از هنرمندان اردکان احیا می‌شودفرماندار اردکان در نشستی با رؤسای انجمن‌های هنری و فعالان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان از احیای صندوق حمایت از هنرمندان با حمایت فرمانداری خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد با بیان این‌که وضعیت رکود در فعالیت‌های هنری نگران‌کننده است؛ هدف از نشست را بررسی راهکارها و مشکلات این حوزه دانست و گفت: باید شاهد تقویت فعالیت‌های هنری و فرهنگی در سطح شهرستان باشیم.
 
وی تصریح کرد: انسجام، وحدت و یکپارچگی در بین هنرمندان باید افزایش یافته و آسیب‌‌ها و علل کاهش فعالیت‌های هنری در سطح شهرستان بررسی شود.
 
شهابی‌زاد گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت همه‌جانبه از هنرمندان و فعالیت است و تکاپوی هنرمندان می‌تواند نشانه‌ای از سرزندگی و نشاط در جامعه باشد.
 
وی با بیان این‌که در احیای صندوق حمایت از هنرمندان باید انتخاب هیئت مدیره‌ای کارآمد مدنظر قرار گیرد؛ اظهار امیدواری کرد با این اقدام بخشی از مشکلات جامعه هنری کاهش یابد.
 
فرماندار اردکان، تدوین نقشه راه فرهنگ و هنر اردکان را خواستار شد و افزود: انتظار می‌رود جمعی متشکل از متخصصان و هنرمندان در این خصوص شکل بگیرد.
 
وی آگاه‌سازی جامعه و سپس مطالبه‌گری از مسئولان در تجلیل از هنرمندان اردکانی موفق در سطح استان و کشور را ضروری دانست و گفت: در برخی عرصه‌ها نظیر ورزش این امر محقق شده است.
 
شهابی‌زاد خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم نکوداشت چهره‌های نام‌آور و شاخص شهرستان و نشست‌های تخصصی در حوزه وظایف اداره فرهنگ و ارشاد تعریف می‌شود و امیدواریم این موضوع با جدیت دنبال شود.
 
در این نشست هریک از اعضا به بیان دیدگاه‌ها، پیشنهادها و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.