صنایع شهرستان، باید در مسیر توسعه متوازن و پایدار اردکان حرکت کنند

صنایع شهرستان، باید در مسیر توسعه متوازن و پایدار اردکان حرکت کنندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، حسین اسماعیلی عصر سه شنبه ۲۶ فروردین‌ماه در محل فرمانداری با رییس اداره ورزش و جوانان و اعضای کادر فنی تیم والیبال پیشگامان شفق اردکان – قهرمان لیگ دسته اول والیبال کشور- دیدار کرد.
 
در این دیدار، ابوالفضل کارگر رییس اداره ورزش و جوانان اردکان، گزارش مبسوطی از وضعیت ورزش شهرستان و جایگاه تیم والیبال پیشگامان شفق اردکان ارائه داد و سپس هر یک از اعضای کادر فنی در خصوص نحوه حضور این تیم در رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور صحبت کردند.
 
فرماندار اردکان در ادامه این جلسه، ضمن تقدیر از زحمات اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم و حامیان آن، بر لزوم تقویت تیم‌های پایه و استعدایابی در امر ورزش شهرستان تاکید کرد و از همه مسئولین و برنامه‌ریزان امر ورزش شهرستان خواست تا در این خصوص برنامه‌های مدون و زمان‌بندی شده خود را ارائه نمایند.
 
وی سپس به رشد صنعتی اردکان در دهه اخیر اشاره نمود و خطاب به صاحبان صنایع شهرستان گفت: باید وظایف صنایع در فرایند دست‌یابی به توسعه متوازن و پایدار اردکان مشخص شود و صنایع شهرستان، نقش و کارکرد خود را در این مسیر به درستی ایفا کنند.
 
اسماعیلی افزود: بخش صنعت در اردکان باید به جبران تبعاتی که برای محیط زیست، حوزه فرهنگ، بهداشت و امور اجتماعی مردم داشته، در امر توسعه فرهنگ و امور اجتماعی و ورزشی شهرستان نقش‌آفرینی مثبت داشته باشد و ان‌شاالله در آینده نزدیک با بهره‌گیری از توان نخبگان و مشاورین متخصص، با تدوین استراتژی دست‌یابی به فرایند توسعه متوازن و پایدار اردکان، وظایف بخش صنعت مشخص و بدان‌ها ابلاغ خواهد شد.
 
فرماندار اردکان ادامه داد: مردم باید از مواهب رشد صنعتی در اردکان بهره ببرند و به هیچ عنوان پذیرفته نیست که صنایع شهرستان، وظیفه‌ای در فرایند توسعه متوازن و پایدار این دیار برای خود قائل نباشند.
 
وی در پایان بر لزوم تقویت تیم والیبال پیشگامان شفق اردکان تأکید کرد و خواستار حضور قدرتمندانه این تیم در عرصه رقابت‌های ملی شد.