صدور مجوز جدید ساخت فولاد و صنایع آبخواه در یزد ممنوع است

صدور مجوز جدید ساخت فولاد و صنایع آبخواه در یزد ممنوع استمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد گفت: در شرایط کم‌آبی فعلی، مجوز ساخت فولاد و صنایع آبخواه در استان یزد توجیه ندارد ولی صنایع و واحدهای تولیدی که پیش‌تر فعال بوده‌اند به حال خود رها نمی‌شوند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان علی زینی‌وند روز چهارشنبه در بازدید از شرکت مجتمع فولاد اردکان و طرح‌های آن افزود: هیچ سرمایه ملی و استانی نباید معطل بماند باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن در مسیر توسعه و ایجاد اشتغال در استان تعیین تکلیف شود.

 
زینی‌وند خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید سیاست و راهبرد اصلی دولت حمایت از بخش خصوصی است و این مهم را با جدیت در استان دنبال خواهیم کرد.


شرکت مجتمع فولاد اردکان به تولید فولاد، آهن اسفنجی و محصولات وابسته به فولاد می‌پردازد و درحال حاضر نزدیک به ۳۰۰ نفر در این شرکت اشتغال دارند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، به همراه سیدکمال الدین نورالدینی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری، هادی مقیمی فرماندار شهرستان اردکان و جمعی از مسئولان استان از شرکت مجتمع فولاد اردکان و شرکت آهن و فولاد ارفع بازدید کردند.