شورای میراث سیاست‌های راهبردی گردشگری و میراث‌فرهنگی شهرستان را تعیین و تبیین کند

شناسه : 158059345

شورای میراث سیاست‌های راهبردی گردشگری و میراث‌فرهنگی شهرستان را تعیین و تبیین کندفرماندار اردکان در جلسه شورای میراث فرهنگی شهرستان گفت: دردهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری را می‌شناسیم؛ اما متأسفانه این وضعیت در کل کشور تسری پیدا کرده و دیدگاه میراثی در بسیاری از مدیران وجود ندارد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد با بیان این‌که در شرایط بی‌تحرکی معمولاً انتقادی نیز به عملکردها وارد نمی‌شود افزود: حمایت از مدیرانی که در این شرایط اقتصادی کشور، فعالانه در حوزه تخصصی خود کار می‌کنند ضروری است.

 

وی اظهار داشت: شورای میراث فرهنگی شهرستان وظیفه تعیین و تبیین سیاست‌های راهبردی در حوزه گردشگری را برعهده دارد و مدیریت ارشد شهرستان تمام توان خود را برای تسهیل‌گری در این حوزه به کار خواهد بست.

 

بنا به این گزارش، دومین جلسه شورای میراث فرهنگی شهرستان به ریاست فرماندار در سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان برگزار شد.

 

در این نشست، امکان‌سنجی درباره تحرک در پروژه پردیس اردکان، زمینه‌های تعامل با اداره اوقاف شهرستان برای توجه به پروژه‌های عام‌المنفعه در راستای توسعه گردشگری، امکان رفع مشکل ترافیکی مسیرآباد بدون آسیب به آب‌انبار تاریخی این منطقه، تشکیل صندوق مالی برای تأمین اعتبار پروژه‌های اضطراری میراث فرهنگی و... مورد تبادل‌نظر و تحلیل قرار گرفت.

 

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.