شهابی‌زاد: بسیج مهندسین به‌‌عنوان یک بازوی فکری به مدیران کمک کند

شناسه : 157983445

شهابی‌زاد: بسیج مهندسین به‌‌عنوان یک بازوی فکری به مدیران کمک کندفرماندار اردکان در نشست با اعضای بسیج مهندسین شهرستان اردکان با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، حوزه کارکرد بسیج را بسیار گسترده توصیف کرد و گفت: امروزه رسالت بسیج و سپاه صرفاً به عرصه نظامی محدود نیست و همه شئون فرهنگی، اجتماعی و... را در بر می‌گیرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد اظهار داشت: به‌نظر می‌رسد هدف از بیان عبارت 'بسیج ۲۰ میلیونی' توسط امام خمینی (ره) مشارکت‌دهی مردم در امور، تقویت روحیه بسیجی و انقلابی و نیز مدیریت جهادی در عرصه‌های مختلف بوده است.
 
وی تأکید کرد: بسیجی‌ها در همه بحران‌ها اولین نیروهای خدمات‌رسان و پابه‌کار هستند و بدون چشم‌داشت در واحدهای مختلف مهندسی، مدیریت و... خدمات‌رسانی می‌کنند.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که بسیج مهندسین می‌تواند به عنوان یک بازوی فکری به کمک مدیران شهرستان بیاید اظهار داشت: این گروه‌ها می‌توانند حلقه اتصال صاحب‌نظران و صاحبان اندیشه به مسئولان باشند.
 
وی با تقدیر از خدمات شایسته بسیج مهندسین اعلام آمادگی کرد از ظرفیت‌های موجود به‌ویژه زمینه‌های نرم‌افزاری و فکری در تصمیم‌گیری‌های تخصصی شهرستان استفاده شود.
 
در ابتدای این نشست هریک از اعضا به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و گزارشی از عملکرد بسیج مهندسین را ارائه نمودند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.