شعله‌ور شدن آتش تحریم‌ها ظرفیت‌ خودکفایی ایران را افزایش می‌دهد

شعله‌ور شدن آتش تحریم‌ها ظرفیت‌ خودکفایی ایران را افزایش می‌دهد


فرماندار اردکان:

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردکان، احمد کمالی عصر امروز در گردهمایی با عنوان روزهای انقلاب در جمع دانش‌‌آموزان اردکانی اظهار داشت: انقلاب اسلامی نقش موثر و بسزایی در جهان کنونی دارد و دنیا تمام محاسبات خود را بر اساس مواضع و سیاست‌های ایران تنظیم می‌کند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی با به کارگیری مهره‌های خود در داخل کشور و فریب حاکمان خائن کشورهای منطقه می‌خواهد انقلاب اسلامی را مهار کند.

 

 

کمالی تحریم‌های آمریکا و اروپا را مایه مباهات و عزت مردم ایران عنوان کرد و اظهار داشت: هر بار که آتش تحریم‌ها شعله‌ور و فشارها بیشتر می‌شود ظرفیت های موجود برای خودکفایی افزایش می‌یابد.

وی بیان کرد: در بحث هسته‌ای پیشرفت‌های چشمگیری رخ داده و این پیشرفت مرهون استکبارستیزی، شجاعت و روحیه انقلابی مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی است.

کمالی با بیان اینکه جوان ایرانی باید ضمن کسب جایگاه‌های علمی، بصیرت لازم را داشته باشد، تاکید کرد: اگر جوانان از نقشه‌ها و برنامه‌های شوم دشمن در حوزه جنگ نرم آگاه باشند، آنگاه می‌توانند برای در امان ماندن از آسیب‌ها و حفظ کشور راه درست و اصولی را در پیش بگیرند.

فرماندار اردکان با بیان شمه‌ای از تاریخچه شکل‌گیری نهضت آزادی خاطرنشان کرد: تلاش مردم و ملی مذهبی‌ها در 28 مردادماه 1328 به علت عدم همکاری سیاسیون با روحانیت به شکست منتهی شد.

کمالی با بیان اینکه نهضت آزادی‌ها می‌خواستند کشور را به غرب و شرق وابسته کنند، اضافه کرد: این گروه با حیله، خود را انقلابی جا زده بودند و حضرت امام (ره) نیز ابتدا می‌خواست با قرار گرفتن آنان در موج انقلاب هدایتشان کند.

وی تصریح کرد: خیانت‌های لحظه به لحظه نهضت آزادی‌ها در جریان جنگ تحمیلی از اذهان مردم ایران فراموش نخواهد شد.

کمالی همچنین به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس برای دانش‌آموزان پرداخت و برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان اردکان را تشریح کرد.