شرف الدینی رفت،کارگر آمد

شرف الدینی رفت،کارگر آمد


تودیع و معارفه روسای اداره ورزش و جوانان شهرستان اردکان انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،طی مراسمی که صبح امروز در سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان برگزار شد ،"هدایت الله شرف الدینی"پس از 2سال ارائه خدمت در سمت رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردکان با این مسئولیت خداحافظی کرد و "ابوالفضل کارگر"با حکم مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بعنوان رییس این اداره در ادکان منصوب شد .

     در این مراسم که باحضورفرماندار، ،شهردار،رییس آموزش و پرورش وجمعی از اعضا و مسئولین هیاتهای ورزشی اردکان برگزار شدمدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، ورزش شهرستان اردکان را بعنوان یکی از پایه های محکم تربیت بدنی استان عنوان نمود و افزود :ورزش اردکان با دارا بودن مربیان مجرب و چیره دست،ورزشکاران تنومند و پیشکسوتانی که با جدیت و عشق مشغول فعالیت هستند همواره از امتیازات بالایی در استان برخوردار بوده است .

     "عباس دهقان"با اشاره به کار بزرگی که در یکسال گذشته در رابطه با تلفیق سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تحت عنوان وزارت ورزش و جوانان درکشور اتفاق افتاده است رسالت این وزارتخانه را در سه موضوع مهم اجتماعی متمرکز نمود و افزود:فعالیت در سه عرصه مهم ورزش همگانی،ورزش قهرمانی و جوانان رسالتهای اصلی این وزارتخانه است ودر واقع بخش عمده ای از وظایف این حوزه فرابخشی است و نیازمند تعامل با سایر ارگانها می باشد .

     وی گفت:با توجه به اینکه گاهی ممکن است حوادث حوزه ورزش بر فعالیتهای حوزه جوانان اثر گزار باشد حساسیت پست مدیریت این مجموعه دوچندان شده است وبا درنظر گرفتن این موضوع که ورزش ارتباط مستقیم با سلامت اجتماعی خصوصا در حوزه جوانان دارد اهمیت مدیریت ورزش وجوانان برای ارتقای وضعیت اجتماعی مشخص می شود.

     فرماندار اردکان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر سابق اداره ورزش وجوانان اردکان از آقای شرف الدینی خواست تا تجربیات خود را برای پیشبرد عالی اهداف این اداره در اختیار بگذارد وآقای "کارگر" رامدیری جوان،پرانرژی ،فرهنگی و ورزشکار معرفی نمود که انشالله باحضور وی بعنوان مسئول جدید این اداره، شاهد تحولی چشمگیر در ورزش شهرستان خواهیم بود .

     "کمالی"با تشکر ویژه از کلیه پیشکسوتان عرصه ورزش شهرستان ،پیشرفت روز افزون ورزش اردکان و درکنار آن بهبود مضاعف وضعیت جوانان را در گرو همدلی،اتحاد و انسجام این گروه های ورزشی وسایر گروه های مرتبط با جوانان عنوان کرد و افزود :یا تلاشهای صورت گرفته در دولت نهم و دهم زیرساختهای بسیار خوبی در عرصه ورزش وجوانان خصوصا برای این شهرستان مهیا شده است که وظیفه ماست با برنامه ریزی مناسب از این زیرساختها استفاده درست نماییم .و این خدمات نباید در عرصه ورزش نادیده گرفته شود .

وی همچنین از تلاشهای نماینده مردم اردکان درمجلس شورای اسلامی درحوزه ورزش و دلسوزیهای امام جمعه این شهردراین زمینه تقدیر نمود.

     در ادامه این جلسه شرف الدینی در سخنانی کوتاه به ارائه عملکرد خود طی دوساله مسئولیت در اداره ورزش وجوانان اردکان پرداخت و از قصور یا کاستی احتمالی درمسیر مدیریت خود از جامعه ورزش عذرخواهی و طلب حلالیت نمود وسپس کارگر مدیر جدید از زحمات مسئولین این شهرستان خصوصا درعرصه ورزش وجوانان تقدیر کرد وگفت:برای پیشبرد اهداف اداره ورزش وجوانان اردکان دست همه ورزشکاران،مربیان،پیش کسوتان و فرهنگیان شهر را می فشارم و به همراهی و حمایتشان امیدوارم .

     گفتنی است شرف الدینی مدیر سابق اداره ورزش وجوانان شهرستان اردکان درحال حاضر عهده دار سمت معاونت حوزه جوانان اداره کل استان می باشد .