شخصیت فراجناحی سردار سلیمانی، الگویی کم‌نظیر برای نسل حاضر و نسل‌های آینده است

شناسه : 159954972

شخصیت فراجناحی سردار سلیمانی، الگویی کم‌نظیر برای نسل حاضر و نسل‌های آینده استجلسه هماهنگی برنامه‌های گرامی‌داشت یوم‌الله نهم دی و سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی به‌ریاست فرماندار اردکان و با حضور مسئولان ذی‌ربط برگزار شد.
 
بهروز شهابی‌زاد در این نشست با گرامی‌داشت یاد سردار شهید سلیمانی، ۹ دی را روز تجدید میثاق مردم با ولایت دانست و گفت: علی‌رغم همه اختلاف سلیقه‌های سیاسی، مردم همواره در برابر دشمن خارجی اتحادی مثال‌زدنی داشته‌اند.
 
وی اظهار داشت: دشمنان ضمن تشدید فشارهای اقتصادی بر ملت ایران، قصد داشتند تا با ترور شهید سلیمانی، اتحاد و وحدت را در میان مردم از بین ببرند؛ اما هوشیاری ملت و وفاداری آنان به خادمان ملت، نقشه دشمن را همچون گذشته نقش بر آب کرد.
 
شهابی‌زاد سردار سلیمانی را از الگوهای ایرانی، اسلامی برای نسل حاضر و نسل‌های بعدی و انسانی با ویژگی‌های برجسته متعدد در ابعاد مختلف سیاسی، دفاعی، دیپلماتیک و... برشمرد و حضور وی در عرصه‌های گوناگون را یکی از امتیازاتی دانست که از او شخصیتی فراجناحی و مورداعتماد ساخته بود.
 
وی همچنین با اشاره به محدودیت‌های کرونایی، خواستار برگزاری برنامه‌های بزرگداشت ۹ و ۱۳ دی از بستر فضای مجازی و فضاهای باز شهری و نیز اقدامات تبلیغی مناسب در سطح شهرها و روستاها شد.
 
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.