سلاح الله اکبر برنده ترین سلاح در برابر ابرقدرتهاست

سلاح الله اکبر برنده ترین سلاح در برابر ابرقدرتهاست


امام جمعه اردکان در یادواره شهدای دبیرستان انصاری

      به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرمانداری اردکان"حجت الاسلام حسینی "در مراسم یادواره 14 شهید دبیرستان انصاری که در محل این مدرسه برگزار شد با تبیین نقش ایمان و اعتقاد در زندگی بشر افزود:این سلاح اعتقاد بود که به رزمندگان ما جرات می داد تا دست خالی در مقابل دشمنان بیاستند .رزمندگان ایرانی در جنگ تحمیلی با سلاح برنده الله اکبر در مقابل همه دشمنان اسلام ایستادند ؛این همان سلاحی است که امروزه در دست مسلمانان است که دشمنان اسلام را به وحشت انداخته است .

     امام جمعه اردکان در بخش دیگری از صحبتهای خود با تشریح وضعیت حضور آمریکا در منطقه افزود :آمریکا با حضور در منطقه قصد مهار کردن انقلاب ایران را دارد زیرا که می داند بیداری اسلامی ایجاد شده در بین کشورهای مسلمان نشین منطقه از انقلاب ایران متاثر شده است برای همین می خواهد جلوی ایران را بگیرد .

     وی سفر اخیر رییس جمهور به آمریکای لاتین را از حیث سیاست خارجی مهم ارزیابی کرد و گفت:این حضور باعث شده که سران کشورها براحتی در مقابل نظام سلطه آمریکا موضع بگیرند .

     حسینی در خاتمه صحبتهای خود به اهمیت آگاهی بخش در زمینه جنگ نرم دشمن اشاره کرد و به تبیین منویات مقام معظم رهبری در این خصوص پرداخت .وی لزوم ایجاد پدافند غیر عامل فرهنگی را برای مقابله با نبرد نرم دشمن و منکوب کردن نقشه های شوم دشمنان که با هدف سست کردن اعتقادات مردم وبا هزینه کردن مبالغ هنگفت در حال انجام است را متذکر گردید.

     در این مراسم قبل از صحبتهای امام جمعه ،رییس جدید آموزش و پرورش در سخنان کوتاهی از برگزار کنندگان این یادواره تشکر کرد وگفت:استقلال و آزادی ایران مرهون خون شهیدان است .

"اکبر نوریان "با بیان این مطلب که دانش آموزان امروزه با جهاد در جبهه علم باید دین خود را نسبت به خون شهیدان ادا کنند  خواستار تقویت تعهد دینی در بین دانش آموزان شد .